Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

ML W163 350 '04 мнения и съветипрепоръки за ML 350

ML W163 350 бензин мнения

  • Please log in to reply
19 мнения по тази тема

#16 PetioZ

PetioZ

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 7 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 24 януари 2020 - 13:31

И аз това си мислих, когато гледах обявата и се радвам, че не ми е направило впечатление само на мен завишената цена. Да, изглежда добре и технически може да е доста стегната, но в края на краищата е автомобил на 16г. и цената е като на евтините ляви волани. След месец някъде ще започна огледите и преди да го видя него ще се кача на други за да има контраст. Ако Ямболската още не е продадена и човекът е склонен да оправи цената (понеже другите десняци са с над 2500лв. по-евтини, а това си е половин кола..) може да се споразумеем. Много ви благодаря, че темата се раздвижи и че се включихте. Бяхте много полезни и ми помогнахте да си изясня нещата, за които не бях сигурен. Ако се сетите да добавите нещо, моля включете, защото темата ще я четат и други хора в бъдещето. Аз задължиелно ще напиша първите си впечатления за този автомобил щом му навъртя някакви километри. Поздрави към всички вас и отново, благодаря ви ! :)


  • 0

#17 PetioZ

PetioZ

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 7 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 29 януари 2020 - 22:40

За щастие тези дни излезе още един екземпляр. Няма газова, но цената му е доста по-съобразена с възрастта и дирекцията (два пъти по-евтин е). Изглежда запазен също като другия. Не са много близо един от друг, но кола се купува веднъж и си струва разходката. От една страна е хубаво, че няма газова понеже ще може да й се направи по-дълбока диагностика в сервиз, а след това да се монтира. Исках да ви питам дали кутиите са еднакви на двата мотора и ако има някой, който живее в района и има свободни 30-40 минути просто да й хвърли едно око, да чуе дали работи равномерно, как превключва и като цяло общите неща...ръжди и тем подобни. Ще почерпя :))

https://www.cars.bg/...d7d3f5afa67f744


  • 0

#18 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 30 януари 2020 - 08:10

Кутиите са еднакви ,този също изглежда доста запазен отвътре и цената му е доста по-добра. Според мен си заслужава да се види ,дано има някой колега от региона.


  • 0
NO PAIN - NO GAIN!

#19 rado_penev

rado_penev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 324 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ML 350, 2003
    CL203 C220 CDI, 2001
    CLK 200 Kompressor Cabriolet, 2000

Публикувано 30 януари 2020 - 11:54

Ако питаш за кутиите на ML320 и ML350 (фейслифта) - то не винаги са еднакви - например моя е с по-усилена кутия. Като цяло повечето преди фейслифта които гледах имаха проблеми с кутията...


  • 0

#20 PetioZ

PetioZ

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 7 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 30 януари 2020 - 12:35

Наистина поне не външен вид изглежда добре особено за годините си, цената му също е привлекателна. Ако успее човек с добър скенер да прочете компютъра и потвърди, че реално е на тези километри ще прежаля черното за тъмно сън. Чувал съм от майстори, че преди и след фейслифта кутиите са различни. Фейслифтовия има фарове за мъгла на предната броня и излиза 2002ра. И двете джипки са фейслифтови. Въпроса ми беше дали двата мотора са с различни кутии. Разликата в моторите не е почти никаква от към въртящ момент, така че ме съмнява кутията да е друга (може би по-съвременна или с друг софтуер), но все пак исках да питам. Разказите на хората, които познавам с такава джипка потвърждават твърдението на колегата над мен - преди фейслифта кутията е по-чест проблем.


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: ML, W163, 350, бензин, мнения

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни