Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

B-Class отзиви ?????


  • Please log in to reply
58 мнения по тази тема

#16 mims1971

mims1971

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 1 Мнения:
  • Автомобил:
    Mercedes A 2006г.

Публикувано 20 май 2009 - 08:20

Всички с А-класи , да оплюем Б-класата :madcroud:
Шегувам се естествено. Не съм я пробвал. Напоследък много се навъдиха по улиците, поне във Варна. Явно има защо. Забелязъл съм, че ако някоя кола почне да се среща много често по пътищата, значи или е много евтина или е добра. А тая е всичко друго но не и евтина. За външния вид...
е можеха да се постарят повече от затлъстяла А-класа с паласки и нов фейслифт. :D но това си е мое мнение.



Аз карам само мерцедес,имала съм Е 124-ката най желязната кола,след нея А-класа какво да кажа автомобил за градско ползване не бях много доволна,сега ще купувам B-класа хареса ми много вътре е доста широка,както спомена някой по-горе по-широка е от С-класата.Абе вообще мерцедеса си е мерцедес . Im love Mercedes
  • 0

#17 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 20 май 2009 - 08:57

Не мога да не спомена материалите в купето....съжалявам ,че го казвам но личи ,че са пестили откъм качество на материала....мокета не е типично дебелия за МБ,а таблото все едно гледам рециклирана пластмаса(въпреки ,че не е пластмаса)....просто визията вътре не лъха на лукса,за който цената претендира.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#18 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 17 юли 2009 - 17:20

Здравейте ,
Ето , че и моята мечта се сбъдна някой ден да си купя чисто нов Мерцедес от Балкан Стар
Семейната придобивка е В-класа с всички екстри .. колата беше на промоция ...
заплащаш базов модел и получаваш екстрите като бонус :hooray:
Много съм щастлив :icon_coolgrin:

Първите 100 километра :

Колкото и да е странно ги направихме за 2 - 3 дена градско :lol: .. колата даде 7 / 100 .. май е реално май не е нямам представа .. не съм я допълвал до горе да направя засечка дали наистина е толкова или не .... Карането и возенето в нея става все по приятно с всеки изминат километър ... Колата е отзивчива при подаване на газ дори и да не си знае още конете и въобще какво я движи ( доста километри ще трябва да се минат преди да се разработи и осъзнае ) .. Маневреността е на много високо ниво според мен .. Единственото нещо което ме дразни е шумното гърне ..
в чудо съм се видял .. какво е това нещо какъв е тоя рев ? Малкия звяр реве по вече от Ц-едката ми която е с около 30 коня отгоре и 300 кубика ... направо ми е странно защо са я направили толкова шумна "колегите" от Германия :o

Това е засега от мен .. очертава се семейно пътуване по маршрута :

София - Враца - София - Велико Търново - София и тогава вече ще мога наистина да дам малко повече информация за колата
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#19 Blond

Blond

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3954 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    C124 200E 1992
    S202 220CDI 11.1999
    W211 220CDI 04.2004
    C207 350CDI 06.2009
    W212 220CDI facelift

Публикувано 17 юли 2009 - 21:26

Здравейте ,
Ето , че и моята мечта се сбъдна някой ден да си купя чисто нов Мерцедес от Балкан Стар
Семейната придобивка е В-класа с всички екстри .. колата беше на промоция ...
заплащаш базов модел и получаваш екстрите като бонус :hooray:
Много съм щастлив :icon_coolgrin:

Първите 100 километра :

Колкото и да е странно ги направихме за 2 - 3 дена градско :lol: .. колата даде 7 / 100 .. май е реално май не е нямам представа .. не съм я допълвал до горе да направя засечка дали наистина е толкова или не .... Карането и возенето в нея става все по приятно с всеки изминат километър ... Колата е отзивчива при подаване на газ дори и да не си знае още конете и въобще какво я движи ( доста километри ще трябва да се минат преди да се разработи и осъзнае ) .. Маневреността е на много високо ниво според мен .. Единственото нещо което ме дразни е шумното гърне ..
в чудо съм се видял .. какво е това нещо какъв е тоя рев ? Малкия звяр реве по вече от Ц-едката ми която е с около 30 коня отгоре и 300 кубика ... направо ми е странно защо са я направили толкова шумна "колегите" от Германия :o

Това е засега от мен .. очертава се семейно пътуване по маршрута :

София - Враца - София - Велико Търново - София и тогава вече ще мога наистина да дам малко повече информация за колата

Честита да ви е придобивката и безаварийна!
Ще чакаме отзиви от пътуването.
  • 0

#20 KarpovSergei

KarpovSergei

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 2 Мнения:
  • Автомобил:
    Сергей Карпов

Публикувано 31 август 2009 - 10:27

супер ржач!!!!!!!гы гы
  • 0

#21 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 01 декември 2009 - 07:51

Здравейте ,
Ето , че и моята мечта се сбъдна някой ден да си купя чисто нов Мерцедес от Балкан Стар
Семейната придобивка е В-класа с всички екстри .. колата беше на промоция ...
заплащаш базов модел и получаваш екстрите като бонус :hooray:
Много съм щастлив :icon_coolgrin:

Първите 100 километра :

Колкото и да е странно ги направихме за 2 - 3 дена градско :lol: .. колата даде 7 / 100 .. май е реално май не е нямам представа .. не съм я допълвал до горе да направя засечка дали наистина е толкова или не .... Карането и возенето в нея става все по приятно с всеки изминат километър ... Колата е отзивчива при подаване на газ дори и да не си знае още конете и въобще какво я движи ( доста километри ще трябва да се минат преди да се разработи и осъзнае ) .. Маневреността е на много високо ниво според мен .. Единственото нещо което ме дразни е шумното гърне ..
в чудо съм се видял .. какво е това нещо какъв е тоя рев ? Малкия звяр реве по вече от Ц-едката ми която е с около 30 коня отгоре и 300 кубика ... направо ми е странно защо са я направили толкова шумна "колегите" от Германия :o

Това е засега от мен .. очертава се семейно пътуване по маршрута :

София - Враца - София - Велико Търново - София и тогава вече ще мога наистина да дам малко повече информация за колата



Колега не мисли ,че се заяждам ,но не знам кое ти се стори маневрено на тази кола гумите завиват като на крайслер вояджер - демек колко да не е без ич. И до сега не бях виждал мерцедес с пръчка на капака ,без кора под мотора и без кора на капака. Нищо лично нямам ,но просто за мен тази кола няма ама нищо общо с мерцедес. Ремъка и е под краката на пасажера 1500см3 ДВГ предно предаване ,дължина 3,5м и изобщо нз как го решиха инжинерие от мерцедес да се занимават с фиатчета (на тях им отива да правят такива коли)
Ама пуста евтиния нали трябва да се продава да му е**ш мамата.
  • 0
NO PAIN - NO GAIN!

#22 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 04 декември 2009 - 10:52

Колега не мисли ,че се заяждам ,но не знам кое ти се стори маневрено на тази кола гумите завиват като на крайслер вояджер - демек колко да не е без ич. И до сега не бях виждал мерцедес с пръчка на капака ,без кора под мотора и без кора на капака. Нищо лично нямам ,но просто за мен тази кола няма ама нищо общо с мерцедес. Ремъка и е под краката на пасажера 1500см3 ДВГ предно предаване ,дължина 3,5м и изобщо нз как го решиха инжинерие от мерцедес да се занимават с фиатчета (на тях им отива да правят такива коли)
Ама пуста евтиния нали трябва да се продава да му е**ш мамата.


Кората на капака и кората под мотора си имам обяснение за мен ма колко е вярно не знам - махнати са с цел реализиране на печалба т.е после аз да си ги закупя отделно и да направя някакъв оборот на Балкан Стар ( Мерцедес ) , а по другата тема с кубиците .. ремъците хич не съм в час не ги разбирам тези неща .. за маневреността така го усещам така го казвам мнението ми не е професионално , а чисто любителско :icon_coolgrin:

Поздрави :flagMB new:
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#23 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 04 декември 2009 - 11:12

Честно казано и аз мисля ,че са свалени в БС защото щипките и стойките за корите си бяха там. (Българска работа с две думи немам думи с една- хич)
  • 0
NO PAIN - NO GAIN!

#24 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 04 декември 2009 - 12:39

Честно казано и аз мисля ,че са свалени в БС защото щипките и стойките за корите си бяха там. (Българска работа с две думи немам думи с една- хич)


За всичките екстри които имам към колата съм платил - 0.00 лева ... цената е за базов модел .. т.е автоматика който се води Аутотроник ( безстепенна скоростна кутия ) ... навигация ... парктроник ... парк асистента .. пакета пушачи и той се води като екстра за допълнително вграждане .. джанти 16ки вместо метални 15ки .. блутут системата .. комфорт седалките ... "контакта" в багажника .. хром пакета .. темпомата ... защитата против изтегляне са ми подарък :flagMB new: т.е няма нужда да се хващам за корите на капака и двигателя :rolleyes:
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#25 kamenski_84

kamenski_84

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 146 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:с.Ветрино обл.Варна
  • Автомобил:
    W124 купе 2.0/122к.с 1991г. Audi B4 1.9TDI

Публикувано 05 декември 2009 - 21:46

За всичките екстри които имам към колата съм платил - 0.00 лева ... цената е за базов модел .. т.е автоматика който се води Аутотроник ( безстепенна скоростна кутия ) ... навигация ... парктроник ... парк асистента .. пакета пушачи и той се води като екстра за допълнително вграждане .. джанти 16ки вместо метални 15ки .. блутут системата .. комфорт седалките ... "контакта" в багажника .. хром пакета .. темпомата ... защитата против изтегляне са ми подарък :flagMB new: т.е няма нужда да се хващам за корите на капака и двигателя :rolleyes:

Аз пък мисля че безплатен обяд няма,ти пак си ги платил екстрите,но уж са подарак.В тая криза нали требе да се продават тези автомобили.Нищо лично но това е живата истина ;)
  • 0
От ръждата и човешката завист няма спасение.....

#26 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 05 декември 2009 - 22:07

Возил съм се в ...Бетка и ми допадна
Салона е обширен и комфортен, багажникът е учудващо голям.
Интериора е изчистен и готин.
Набира бързо и е стабилна, и тиха
Маневрена и с доста добра видимост към пътя.
За разход на гориво ...нямах толкова време за ...возене.

Лошо не съм чул от собственика

Приятен автомобил

Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#27 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 06 декември 2009 - 00:00

Аз пък мисля че безплатен обяд няма,ти пак си ги платил екстрите,но уж са подарак.В тая криза нали требе да се продават тези автомобили.Нищо лично но това е живата истина ;)


Нали виждам в ценовата им листа каква е цената за базов модел .. точно такава каквато съм заплатил :dontknow:
дето се вика не говоря по спомени и тн .. ами ти казвам какво пипе на фактура и какво е осчетоводено във фирмата ... сега на бялото да казвам черно няма смисъл ... не е ли така ? :icon_coolgrin:


@Владек
Колега колкото повече я карам тази количка толкова повече се влюбвам в нея .. Днес след срещата докато не се стъмни това правих .. кеф и кеф и па кеф

П.П Напомни ми на следващата срещичка на Ал.Невски като се видим да те черпя еднO кафенце :friends:
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#28 Momchil

Momchil

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 488 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Specialized Allez - my favorite ride :)
    RAM Podium - off-road adventure :)
    Royal Enfield - Bike that has a soul!
    CLK 280, V6
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 06 декември 2009 - 11:35

@24V:

Вчера ти скивах колицата в Лозенец (частта с/у Софияленд), паркирана на едно кюше :)
Тя сама ли си го намери това място? ;)
  • 0

#29 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 06 декември 2009 - 20:20

@24V:

Вчера ти скивах колицата в Лозенец (частта с/у Софияленд), парирана на едно кюше :)
Тя сама ли си го намери това място? ;)


Дай малко повече инфо какъв цвят е била колата и къде точно си я видял .. принципно в квартала сме няколко Б класи и днес се запознах с едно от момчетата което кара такава количка :icon_coolgrin: Та може и той да е бил или някой друг .. неговата е Б200 ЦДИ сива / тъмно сива с джанти "спица" мойта е кафява Б150 фейслифт :icon_welldone:
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#30 Momchil

Momchil

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 488 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Specialized Allez - my favorite ride :)
    RAM Podium - off-road adventure :)
    Royal Enfield - Bike that has a soul!
    CLK 280, V6
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 07 декември 2009 - 11:06

Неговата има ли клубни пластини? :cool:
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни