Есенен Събор
Started by pArFe7u, 19 Jul 2011 - 18:05:31
173 replies to this topic
#46
Posted 21 July 2011 - 00:37
Марти,като скивам Радомир или като минавам от там се сещам как преди много години Румен Сапунджиев си подпали вилата и как на бившият ви кмет жена му беше силно влюбена в мен.
Вари го,печи го,бенца си е Бенц!
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
#47
Posted 21 July 2011 - 00:39
Бауу ... Рилския Манастир е на 300 километра от Габрово ахахах
Ще фърля кърпите докато стигна до там
Абе не е толко страшно.....Петрич-Рибарица.....са пак БАШ толкова километри

By Batev
#48
Posted 21 July 2011 - 00:41
и как на бившият ви кмет жена му беше силно влюбена в мен.
Айддеее сега ти ли ще излезеш и Плейбоя на клуба баааххх мааамууу ние по младото поколение май сме за самоубиване

By Batev
#49
Posted 21 July 2011 - 00:45
килия (стая), ама до девическото отделение.
Килия да.
За жалост,нема такова отделение там,само нерези и то не баш.
Иначе е перфектно.
Вари го,печи го,бенца си е Бенц!
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
#50
Posted 21 July 2011 - 00:48
Айддеее сега ти ли ще излезеш и Плейбоя на клуба баааххх мааамууу ние по младото поколение май сме за самоубиване
Дръж мирен мароко и слушай какво ти шушне бая ти. Зелен гангстер си още.
Вари го,печи го,бенца си е Бенц!
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
#51
Posted 21 July 2011 - 00:53
Дръж мирен мароко и слушай какво ти шушне бая ти. Зелен гангстер си още.
Ти от яки каки бегаш ли шиле?
Абе байо тии каа честно......твърдо нйеее обичам мароко да стои мирен мнйеее в никакъв случай..
Че има кФо да уча още бая ми...има....
Ама да бегам от яки каки.....НИКОГА.....ако ме видиш по добре ме застреляй....това означава, че животУ у мене е свършил
А това ми е малко трудно да си го представя
Ама нема кФо се обяснявам....ще слушам байо и тфааа ее

By Batev
#52
Posted 21 July 2011 - 01:03
Бившата кметша е много засукана варненка мой. Навремето беше като ангел! И пак ти го казвам на твой език ...като кажеше мяу и котака се гипсираше.
Вари го,печи го,бенца си е Бенц!
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
#53
Posted 21 July 2011 - 07:48
...като кажеше мяу и котака се гипсираше.

By Batev
#54
Posted 21 July 2011 - 09:15
Ха Ха!Марти,като скивам Радомир или като минавам от там се сещам как преди много години Румен Сапунджиев си подпали вилата и как на бившият ви кмет жена му беше силно влюбена в мен.
А иначе по темата: Аз съм за, да ходим на друго място а не на Рибарица. Там си изкарахме супер, но предпочитам да разнообразяваме с различни места и по тоя начин да пообиколим България. Нещо беше: Опознай родината, за да я обикнеш!
#55
Posted 21 July 2011 - 13:07
Кмета дето се "удави" ли?
Ааа незнам.
Вари го,печи го,бенца си е Бенц!
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
#56
Posted 21 July 2011 - 20:39
Аз предлагам Дряново - в центъра на България е т.е. удобно е за всички а и в близост има доста интересни местенца - Габрово,Търново,Трявна,Боженци и доста други интересни местенца. При интерес мога да проуча за хотели и отстъпки.
П.с. Поздрави от мен , Хари,Алипи,Рамщайн78 и Атанасов от Бургас и бургазлии да се засрамят - направихме им среща на тяхна територия и не благоволи да се мерне дори един от тях !!!
П.с. Поздрави от мен , Хари,Алипи,Рамщайн78 и Атанасов от Бургас и бургазлии да се засрамят - направихме им среща на тяхна територия и не благоволи да се мерне дори един от тях !!!

България е една от малкото страни в света ,в която докато караш в насрещното движение може някой да те шибне отзад !!!
#57
Posted 21 July 2011 - 22:02
Sramota.
Inache oshte edin glas za Rilski manastir.
Inache oshte edin glas za Rilski manastir.
#58
Posted 21 July 2011 - 22:36
Я погледнете и това място. Познавам собствениците и ще ползваме отстъпка. Мястото е уникално,спокойно,има паркинг възможност за ловене на пастърва и мряна. Може да си прайме барбекю на сред реката. Рилският Манастир е на 15 мин.по хубав път. Супер спокойно е и няма досадници.
Според мен си заслужава и заради екскурзията до Манастира.
http://hotelvaldis.hit.bg/
Знам го местенцето- перфектно е, като се качваш към манастира, пада се отдясно, долу в ниското до реката.
Бай Васил е с най-добрата идея до момента
#59
Posted 21 July 2011 - 22:44
Аз предлагам в Габрово хотел Габрово Хилс
Перфектно е има си басейнче и хотела го отвориха миналата година
http://www.gabrovohills.com/
Все пак е центъра на България и растоянието ще е едмакво за всички само за мен и още един двама ще е добре щото сме си от тука
Ако имате интерес ще отида да разпитам
Все пак е центъра на България и растоянието ще е едмакво за всички само за мен и още един двама ще е добре щото сме си от тука
#60
Posted 22 July 2011 - 00:22
Така на Бай Васил предложението и на мен ми харесва амааа....както се вижда тук до разбирателство няма да се стигне.....всеки си дърпа чергата към него 
Аз по принцип най искам да се съберем всички Бенцове да направим една обикола из половината България със знаменцата....така малко за реклама
и да отседнем в някой 5 звезден хотел...където ни е кеф ама няма
Затова ето има предложения имаме си и УС да решава.....
Аз по принцип най искам да се съберем всички Бенцове да направим една обикола из половината България със знаменцата....така малко за реклама
и да отседнем в някой 5 звезден хотел...където ни е кеф ама няма
Затова ето има предложения имаме си и УС да решава.....

By Batev
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users




View Garage










