Към съдържанието

  •  

Снимка
* * * * - 24 гласа

ЧАТ-ТЕМАЗа всичко


  • Please log in to reply
24115 мнения по тази тема

#1321 sotira

sotira

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 17 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Интереси:интернет and All
  • Автомобил:
    Мерцедес C180 1998г.W202 комби!!

Публикувано 03 януари 2011 - 20:35

Ако колата ти е с ключ тип "рибка" е нормално като дадеш на контакт,непосредствено като запали да се чуе кратко тииииткане откъм таблото.Тази лампа свети или от слабо напрежение,или изтощен акумулатор,стоп машинка,датчици за ниво на спирачна течност и други круиз сензори и датчици,измерващи налягането в сервото на спирачките,скоростта и силата на натискане на педала на спирачката,заради BAS асистента.Най-добре отиди на диагностика.

Да такъв е ключа изчерпателен отговор благодаря за което! :4036:
  • 0

#1322 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 януари 2011 - 17:00

Колеги да питам аз само ако чипосам моя Бенц 2.9турбо Автомат, мисля да и сложа 25 коня отгоре дали това ще бъде проблем за автомата, как мислите Вие?
Колегата Лъчо който се занимава с това, ме убеди, че няма да има проблем а всъщност дали е така ?
  • 0
Публикувано изображение

By Batev

#1323 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 07 януари 2011 - 09:19

Мишо и аз имам подобен проблем. :kill_myself:
Като запаля.. първите няколко секунди показва вярната температура , после изгасва за секунда и светка отново и показва с 8-10 градуса по ниска :D
Досега имам едно предположение от майстор.. и то е.. табло...

Такааа, значи Марто спи спокоен - не е таблото, нали съм с климатроник и проверих какво показва, та еднакви са стойностите на таблото и на дисплея на климата, не вярвам и двете да се прецакват по един и същи начин, и по едно и също време!!! Ето преди малко пак ми показваше 51С?!?!? Дадох на контакт запалих и взе да показва реално -8С... Абе ще разкостя датчика като се затопли и ако не е от него ще хвърлям боП :kill_myself:
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#1324 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 07 януари 2011 - 13:23

Колеги да питам аз само ако чипосам моя Бенц 2.9турбо Автомат, мисля да и сложа 25 коня отгоре дали това ще бъде проблем за автомата, как мислите Вие?
Колегата Лъчо който се занимава с това, ме убеди, че няма да има проблем а всъщност дали е така ?


Важни са "НМ" не толкова конете в случая :)
Виж си модела на кутията колко НМ-та издържа и прецени дали си заслужава или не, а колкото до Лъчо чувЪл съм само добри неща за него направил е и доста коли така, че ме съмнява отсега да почва да лъже и ти да си първия аз и без да проверявам тези работи бих му се доверил ;)
Успех колега
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#1325 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 07 януари 2011 - 19:54

Окей Баце при първото ми идване в Софето тая работа ще я свърша:)
  • 0
Публикувано изображение

By Batev

#1326 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 08 януари 2011 - 01:58

Окей Баце при първото ми идване в Софето тая работа ще я свърша:)


и да се обадиш, че ще има глоби ... :dry:
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#1327 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 08 януари 2011 - 07:20

и да се обадиш, че ще има глоби ... :dry:


хахахах разбира се...бъди сигурен в това брат ми:)
  • 0
Публикувано изображение

By Batev

#1328 Hooligan

Hooligan

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1553 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. M-Class (W164) 350 CDI Facelift
    2. CLK-Class (W208) - Продаден
    3. C-Class (W203) - Продаден
    4. C-Class (W202) - Продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 08 януари 2011 - 14:20

Speechless


  • 0

Ignore list: fiveq, Наско, krasch


#1329 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 08 януари 2011 - 17:33

Speechless

Fuck OFF Слави.. Сори Трифи ама по-голям боклук от тоя трудно се намира! Радетел за справедливост станал нашия!! Забрави колко дудуци въртя на Бойко,забрави като пя на мутрите по кръчмите,забрави като беше 50кила... Точно тоя да не ми се прави на много принципен,щото всички знаем, че е див... НЕ! мега див комплексиран селяндур... Да си живее с парите, славата и самотата си, и ако може да не дава толкО акъл на данъкоплатците.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#1330 Hooligan

Hooligan

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1553 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. M-Class (W164) 350 CDI Facelift
    2. CLK-Class (W208) - Продаден
    3. C-Class (W203) - Продаден
    4. C-Class (W202) - Продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 08 януари 2011 - 18:10

Fuck OFF Слави.. Сори Трифи ама по-голям боклук от тоя трудно се намира! Радетел за справедливост станал нашия!! Забрави колко дудуци въртя на Бойко,забрави като пя на мутрите по кръчмите,забрави като беше 50кила... Точно тоя да не ми се прави на много принципен,щото всички знаем, че е див... НЕ! мега див комплексиран селяндур... Да си живее с парите, славата и самотата си, и ако може да не дава толкО акъл на данъкоплатците.


Е ти за какво мислиш, че съм "без думи" ?!? Точно па тоя тръгнал да ме "учи" кое е бяло и кое черно :)
Не мога да го дишам, не му гледам предаването, противен ми е та немам думи чак....
Явно е забравил кой е, ма за пари всичко се прави, при него няма празно, пари да има и лайна ще яде :)
  • 1

Ignore list: fiveq, Наско, krasch


#1331 nikolai4eto

nikolai4eto

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 726 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    W202 C 200 CDI 2000г T VITO 110 CDI 2000г CLC 203 220 CDI 2002г 143Hp

Публикувано 08 януари 2011 - 18:15

Е ти за какво мислиш, че съм "без думи" ?!? Точно па тоя тръгнал да ме "учи" кое е бяло и кое черно :)
Не мога да го дишам, не му гледам предаването, противен ми е та немам думи чак....
Явно е забравил кой е, ма за пари всичко се прави, при него няма празно, пари да има и лайна ще яде :)

Колко точно казано.Няма какво да добавя.
  • 0

#1332 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 09 януари 2011 - 09:23

Е ти за какво мислиш, че съм "без думи" ?!? Точно па тоя тръгнал да ме "учи" кое е бяло и кое черно :)
Не мога да го дишам, не му гледам предаването, противен ми е та немам думи чак....
Явно е забравил кой е, ма за пари всичко се прави, при него няма празно, пари да има и лайна ще яде :)

Веселиме се преди две години в една дискотека в Бургас ( Елит, който е от Бс я знае 100%) отивам аз на бара да поръчвам весели напитки и с бЕлото на окото гледам някакъв седи сам на бара и си блъска едно балонче в главата?!?! Поглеждам го - бат' Слави... чисто сам, на няколко метра от него охраната му седи и гледа накриво - 4 или 5 човека бяха. Никой от дискотеката не отиде да го заговори, никой не му обърна внимание, абе все едно го нямаше. Сам на бара - сам като вълк.
Каква ирония на съдбата просто!!! Да имаш толкова пари, възможности, слава и да нямаш ЕДИН приятел, с който да споделиш вечерта при положение, че часове преди това е имал концерт и хиляди са отишли да му се радват.. Сам си го е направил - не искам да съм на негово място.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#1333 Yumerov

Yumerov

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 538 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Високо строителство, ВиК, риболов, фитнес
  • Автомобил:
    Mercedes W202 200 kompressor 1996g.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 09 януари 2011 - 11:30

На върха е самотно, но пък не е пренаселено.
  • 0
Луд умора нема, само се поти

Публикувано изображение

Лошото е, че чукундурите се размножават. От чукундур пак става чукундур. Цвекло не може да стане
Първият белег на интелигентността е мързелът. Мързелът е клапан, който те предпазва да не правиш нещо неподготвен.

#1334 iohoho

iohoho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 587 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    S 211 E 320 CDI 2004г.

Публикувано 09 януари 2011 - 11:41

На върха е самотно, но пък не е пренаселено.


Да, и прелестно, също така, но от гледната точка на алпинист, вярвай ми!
  • 0

#1335 Dydo

Dydo

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 781 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W 202 - продаден!

Публикувано 09 януари 2011 - 15:08

Това което казвате за Слави, може би е вярно. Също така обаче, кое от изпятото в песента не е вярно? Друг е въпроса, защо го прави точно сега, дали подпомага този или онзи от определена политическа сила, дали лиже з....ци но всичко казано в песента, според мен е точно така. Ако някой мисли обратното, нека по всеки конкретен текст да посочи и да каже: "Ето това, не е вярно". Истината е болна, но все пак е истина!
  • 0
От Витоша по-високо нема, от Искаро по-дълбоко нема и от Мерцедес по-убаво нема...............древна шопска мъдрост!




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни