Е случва се и това, макар и по-рядко. Аз също съм сигурен за моята, тъй като "остаря" пред очите ми. Базово условие е разбира се колата да не е взимана от България.
Flash.spik3, дай офертата да зарадваме и ние оче.
Сигурен съм, че е в топ визуално състояние. По принцип във w212 са използвани качествени материали и трябва да се потрудиш, за да я докараш да изглежда като кофа. Виждал съм доста модели на над 400 000, които са почти като нови. Може би само салона е малко по-слаб, ако е кожа. Забелязват се тук таме пречупвания на кожата, но нищо фрапантно.
Чел съм колеги да се оплакват и от поскърцване. При мен няма такова.
Заповядай, колега. На това съм се спрял. https://www.finn.no/...nkode=139774568





Публикации
Не казвам
