Към съдържанието

  •  

flash.spik3

Регистрация: 21 апр 2019
Офлайн Последно: 16 май 2019 - 23:04:47
-----

#419022 Покупка на Е Класа Е 200 CGI 184 hp Купе

Публикувано от flash.spik3 на 24 април 2019 - 17:52

Е случва се и това, макар и по-рядко. Аз също съм сигурен за моята, тъй като "остаря" пред очите ми. Базово условие е разбира се колата да не е взимана от България.

Flash.spik3, дай офертата да зарадваме и ние оче.

Сигурен съм, че е в топ визуално състояние. По принцип във w212 са използвани качествени материали и трябва да се потрудиш, за да я докараш да изглежда като кофа. Виждал съм доста модели на над 400 000, които са почти като нови. Може би само салона е малко по-слаб, ако е кожа. Забелязват се тук таме пречупвания на кожата, но нищо фрапантно.

Чел съм колеги да се оплакват и от поскърцване. При мен няма такова.

Заповядай, колега. На това съм се спрял.   https://www.finn.no/...nkode=139774568


  • 1