Към съдържанието

  •  

pepilota

Регистрация: 17 сеп 2012
Офлайн Последно: 01 окт 2013 - 20:25:01
-----

#299325 mercedes w220 до 10 000лв

Публикувано от pepilota на 01 ноември 2012 - 21:33

Бронза е материал по мек от стоманата и чугуна,но за сметка на това е изключително износоустойчив няма стартер или алтернатор или каквато и да е машина в тежък режим на работа и да не участват бронзови втулки и уплътнители,когато уплътниш ябълковидния стоманен болт с бронзовото тяло(яд ме е че не снимах цялата операция),и се натегне в задната с подходящия напорен болт,дори и да няма смазване(както е в стартерите например),износването става много по трудно,но не навсякъде е приложим тоя метод,например за горните носачи не е удачно,хубаво е те да се сменят целите.А за взаимстването от товарните мога да поясня също,че възглавниците за богето на Volvo f-10,пасва идеално на възглавниците на всички модели на мерцедес(но само възглавницата)-цената и е 210 лв.,работата по слагането на мерцедесовите конзолки и другите дреболийки и отиват нещата на 350-400 лв.(в момента имам една предна възглавница за МЛ,но не тук е темата).А конете не са малко,повече се подлъгах заради икономията,това ми беше мечтата,кола с добра возия,много екстри и малко да лапа.Имах и w140-420,изключително здрав и голям автомобил с вечно жадно коремче. :beer
  • 1


#299319 mercedes w220 до 10 000лв

Публикувано от pepilota на 01 ноември 2012 - 20:55

Нямах предвид теб,извинявай ако съм те засегнал,видя ми се по лесно- влизам е Ebay,харесва ми,цъкам ...и готово,какъв ще е крайният ефект то ще си каже,може и да съм сбъркал-ако е така поне ще предупредя другите.Шарнирите са на Febi,носачите са рециклирани с бронзови обтяжки,съчетано с новите маншони и тампони-те стават на практика чисто нови(по мое мнение по добри от оригиналните),тампоните се търсят по размер и моите паснаха от някакъв модел на Scania 114 мисля че бяха по 27 лв.Магазини като аутоплюс съм им изтрил координатите за БС-също,имам приятели с добри ктс-и които ми помагат,няма невъзможни неща колега,и непоправими също,мерцедес е универсален автомобил,частите му не са уникални-има ги в много други марки под други имена,моите си ги търся при товарните автомобили(това е моята работна сфера)-не мисля че там са с по лошо качество.
  • 1