Към съдържанието

  •  

jai

Регистрация: 18 сеп 2006
Офлайн Последно: 06 апр 2007 - 21:00:35
-----

Моите теми

C200 CDI

11 март 2007 - 23:00

Привет,
отскоро карам Мерцедес и маи друга кола няма да карам.
Имам един такав проблем - моля за савет.

Накратко, В движение компресора на климатика блокира
и скасах пистов ремьк, Смених ремька, компресора,
и сега системата даржи фреон но климатика не работи.
Един маистор казва имало някакьв пресостат,
дето управлява компресора - така ли е името му
и каде се намира,
калко струва като нова тази джаджа и ваобще моля за сьвет.

Благодаря предварително.

Климатик за W203

11 март 2007 - 22:14

Привет,
отскоро карам Мерцедес и маи друга кола няма да карам.
Имам един такав проблем - моля за савет.

Накратко, В движение компресора на климатика блокира
и скасах пистов ремьк, Смених ремька, компресора,
даржи фреон но климатика не работи.
Един маистор казва имало някакьв пресостат,
дето управлява компресора - така ли е името му
и каде се намира,
калко струва като нова тази джаджа и ваобще моля за сьвет.

Благодаря предварително.

Все още се намираме в България и българския е официалния език.
За какво си го написал на английски? Аз не разбирам англ. и накарах да ми преведат заглавието.