Привет,
отскоро карам Мерцедес и маи друга кола няма да карам.
Имам един такав проблем - моля за савет.
Накратко, В движение компресора на климатика блокира
и скасах пистов ремьк, Смених ремька, компресора,
и сега системата даржи фреон но климатика не работи.
Един маистор казва имало някакьв пресостат,
дето управлява компресора - така ли е името му
и каде се намира,
калко струва като нова тази джаджа и ваобще моля за сьвет.
Благодаря предварително.
jai
Регистрация: 18 сеп 2006Офлайн Последно: 06 апр 2007 - 21:00:35





Публикации
Мъж
