Към съдържанието

  •  

MANIKA

Регистрация: 30 апр 2011
Офлайн Последно: 30 окт 2011 - 23:55:27
-----

Моите мнения

В тема:Въпрос за кикдаун и още нещо

12 август 2011 - 09:39

Точно това ме интересуваше - дали се товари скоростната кутия от многото сменяне. Откакто съм го купил не съм сменял маслото в скоростите, защото ме наплашиха едни мои познати патили в БалканСтар и ме е страх да я закарам там. То до момента само 5000км съм навъртял с нея де и за сега само положителни отзиви мога да кажа :)

В тема:Въпрос за кикдаун и още нещо

12 август 2011 - 09:11

1997 година E290TD

В тема:Помощ за избор на джанти и гуми

30 май 2011 - 00:10

Момчета вие на колко помпите нископрофилните си гуми? Казаха ми, че 2.5 трябвало да е минимума за българските пътища, иначе трябва само джанти да изправям. Вие на колко ги помпате?

В тема:Помощ за избор на джанти и гуми

16 май 2011 - 22:47

Благодаря ви на всички, много ми помогнахте :)

В тема:Помощ за избор на джанти и гуми

01 май 2011 - 14:55

Супер, златни сте! Извинявам се за тъпите въпроси, но не ги разбирам нещата и имам още един последен въпрос. Чета из интернет и разбрах, че колкото по-малък е офсета (в случая 34), толко джантите ще са по изпъкнали и има опастност да стърже. 34 офсет ще стане ли за W210 купе или да търся такива с около 37,38 офсет?