Aвтоматични скорости проблемW124
Започната от
Гост_vladi vuchovГост_
, 12 яну 2008 - 22:10:16
33 мнения по тази тема
#1
Гост_vladi vuchovГост_
Публикувано 12 януари 2008 - 22:10
в големите преспи боксувах на директна скорост и сега първа и втора ги включва нормално,а трета и четвърта го изцеждам до 4500оборота за да ги превключи на по-малко не иска,какво може да е станало
#2
Гост_vladi vuchovГост_
Публикувано 12 януари 2008 - 22:13
става въпрос за 124 300д
#3
Публикувано 12 януари 2008 - 22:28
Колега, маслото как е и кога за последно е сменяно?
#4
Гост_vladi vuchovГост_
Публикувано 13 януари 2008 - 01:41
смених го преди 1 месец
#5
Гост_vladi vuchovГост_
Публикувано 13 януари 2008 - 01:46
само че не аз в сервиз са го сменяли не знам дали са го направили как требе
#6
Публикувано 13 януари 2008 - 02:04
ами дано не е това, но май ми мирише на съсипани дискове в пакета за 3та и 4та
като ще буксувате, само на 2ра или задна. не на D, че тогава реди скорости и да буксувате на 3 и 4 е бая зор на автомата
от кой град си?
като ще буксувате, само на 2ра или задна. не на D, че тогава реди скорости и да буксувате на 3 и 4 е бая зор на автомата
от кой град си?
#7
Гост_vladi vuchovГост_
Публикувано 13 януари 2008 - 02:23
елин пелин
#8
Гост_vladi vuchovГост_
Публикувано 13 януари 2008 - 02:26
де да знам че не требе на D
#9
Гост_vladi vuchovГост_
Публикувано 13 януари 2008 - 18:43
колко струват тея дискове и сменят ли се
#10
Публикувано 13 януари 2008 - 19:05
колко струват тея дискове и сменят ли се
Трябва да се отваря кутията, но приблизително до 1000лв. ще струва
#11
Публикувано 13 януари 2008 - 19:20
Ако ти е скъсана спирачната лента - 300-350кинта.
Ако си запалил дисковете - фрикционните са около 150 а железните около 100.Става дума за целия пакет.
А вече за труд колко ще отидат е друг въпрос...
Ако си запалил дисковете - фрикционните са около 150 а железните около 100.Става дума за целия пакет.
А вече за труд колко ще отидат е друг въпрос...
#12
Публикувано 14 януари 2008 - 14:05
Провери вакуум тръбичката да не се извадила, аз имах подобен проблем, сменях масла, филтри, проверявах вакууми и накрая смених кутията с ръчка 5 скорости=350лв+100 за поставянето. В Лясковец има едни майстори които са "създали" марката Мерцедес и ги управят автоматиците.
#13
Публикувано 14 януари 2008 - 15:05
Провери вакуум тръбичката да не се извадила, аз имах подобен проблем, сменях масла, филтри, проверявах вакууми и накрая смених кутията с ръчка 5 скорости=350лв+100 за поставянето. В Лясковец има едни майстори които са "създали" марката Мерцедес и ги управят автоматиците.
#14
Публикувано 14 януари 2008 - 16:38
аз загубих 3 и 4 напълно ,като 3 идва чат пат ,ремонта ми струва 1100 лв ,задната касета бепе на Г*З ,запалени дискове имах абе ,мармалад и то от две втулки на опашката ,заминали си ,испуснало налягане и направило поразий сумати ,даже и едно зъбно колело имам счупено

СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
#15
Гост_vladi vuchovГост_
Публикувано 14 януари 2008 - 20:19
ще видя за какво иде реч мерси колеги
1 потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни




Виж ГАРАЖА








