Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

мнение за А-класа


  • Please log in to reply
47 мнения по тази тема

#16 5-KOB

5-KOB

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Интереси:Бойни изкуства, Коли , Мотори и...
  • Автомобил:
    SLK 230 KOMPRESSOR
    C 180 ESPRIT
    С 200 ELEGANCE
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 30 декември 2007 - 16:33

Ами преди 2 години имах една такава(направих я У-чебна). ДОСТА ядове брах с електрониката. Иначе в сравнение с другите МЕЧОЦИ е по-икономична и лесна за паркиране. За дамска кола е перфектна.
Качи се ,покарай я, ище прецениш сама! Успех!!!
  • 0
Мерцедеса трябва да се кара все едно е краден!

#17 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 30 декември 2007 - 19:19

Е да, но нещо не ми харесва много на дизайн

Сега пък дизайна не ти харесва :wacko:
Ти кола ли ще си купуваш или чакър :slap:
Има и родстари който са точно за млади дами :blush:
  • 0

#18 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 30 декември 2007 - 22:12

Абе Алекс нещо много се моткаш из секцията за легени бре! Да не си се размислил за някой леген хихи. Инак до колежката. Пак ти казвам трябва да си як фен, за да си я купиш. Лично на мен дизайна ми харесва и особено това, че седя на високо и не ми се налга да се прегъвам на 2 всеки път, когато се качвам и слизам в нея!
Инак ако търсиш нещо екзотично в тази насока погледни smart for four. Лично аз им се кефя, особено 1.3 дизеловите двигатели са направо невероятно икономични. Дизайна на този автомобител е също доста интересен!
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#19 patriccia

patriccia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia

Публикувано 01 януари 2008 - 19:07

Честита нова година на всички! Много здраве, щастие и любов ви пожелавам! :)
  • 0

#20 dialex

dialex

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:ПЛОВДИВ

Публикувано 11 януари 2008 - 15:19

Здравейте!
Искам да си купя А-класа и ще ви помоля да ми кажете нещо повече за тази кола. Благодаря ви предварително! :)

ЗДРАВЕЙ, АЗ КАРАМ А КЛАСА И ЗА СЕГА СЕ ДЪРЖИ МНОГО ПРИЛИЧНО.МАЛКА Е,КОМПАКТНА,ПАРКИРАШ НАВСЯКЪДЕ.....
  • 0

#21 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 11 януари 2008 - 15:25

ЗДРАВЕЙ, АЗ КАРАМ А КЛАСА И ЗА СЕГА СЕ ДЪРЖИ МНОГО ПРИЛИЧНО.МАЛКА Е,КОМПАКТНА,ПАРКИРАШ НАВСЯКЪДЕ.....

Радвам се че се наслаждаваш на колицата ама защо крещиш немога да разбера :icon_coolgrin:
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#22 dialex

dialex

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:ПЛОВДИВ

Публикувано 11 януари 2008 - 17:10

Радвам се че се наслаждаваш на колицата ама защо крещиш немога да разбера :icon_coolgrin:

КРЕЩЯЛА ЛИ СЪМ.....НЕ СЪМ РАЗБРАЛА ....ИЗВИНЯВАЙ.
ЩЕ И СЕРАДВАМ ПО-БЕЗШУМНО.
  • 0

#23 turbo

turbo

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 61 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна

Публикувано 19 януари 2008 - 23:20

Това е от вълнеие сигурно :tongue:
  • 0

#24 fiveq

fiveq

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 598 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia,Bg.
  • Интереси:Обичам да карам, музиката (почти от всякакъв тип), хубавите парфюми,удоволствията в живота и мнооого други неща, просто ме питайте.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 20 януари 2008 - 02:42

Към Патриция:
Ами щом искаш да видиш как е, като си готова с курсовете (може и преди това де) - ела при мен, да видиш как е. Аз съм с дизелова (това е доста по-икономично от бензиновите версии) и така ще добиеш по-ясна представа "око да види ,ръка да пипне, а па и крак педал да понатисне" :drift1:
:D
Когато имаш време (гледам, че си от София , както и аз) ми дрънни и ще се видиме (телефона ми е в Профил/ на мястото на Yahoo manager -a) и ще се демонстрира.
Казвам се Петя и я имам моята от юли 2007 , колата е от декември 2004 , с ръчни скорости, набира се бързо и е 95 коня (за разлика от тия по-старите дето са преди фейс-лифт-а) , живея в центъра, близо до Френската гимназия и І-ва градска болница.
Стига да искаш, звънни ми и ще се видиме у гаража ;) (колата е там) , па после може да се качим и у нас да пиеме кафе.
  • 0
5q



Публикувано изображение




Публикувано изображение

#25 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 20 януари 2008 - 12:41

И аз исках да си взема дизелка ама проклетите немци са измислили по високи данъци и застраховки за дизеловите автомобили дееба!
Мерак ми е това лято да ги покараме двете колички и да видим разликите фивея!
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#26 patriccia

patriccia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia

Публикувано 20 януари 2008 - 19:25

благодаря ти за желанието да ми помогнеш! От утре започвам курсовете на Пежо 206 и ще видим как ще се развият нещата.
аз също до колкото разбирам от коли съм се насочила към дизел, но ми се искаше и да е автоматик! но се оказва, че такава комбинация се среща по-рядко и ако има то е доста скъпо. Аз искам да не е по-скъпа от 12 000 лв! но пък да е в добро състояние. А и не знам от къде мога да си намеря така по-хубава кола, без да си имам работа с някакви мазници и измамници, готови да ти пробутат какви ли не боклуци. Смятам, че във всички автокъщи са такива, но то няма много други варианти.
  • 0

#27 dem

dem

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 13 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia

Публикувано 20 януари 2008 - 23:05

благодаря ти за желанието да ми помогнеш! От утре започвам курсовете на Пежо 206 и ще видим как ще се развият нещата.
аз също до колкото разбирам от коли съм се насочила към дизел, но ми се искаше и да е автоматик! но се оказва, че такава комбинация се среща по-рядко и ако има то е доста скъпо. Аз искам да не е по-скъпа от 12 000 лв! но пък да е в добро състояние. А и не знам от къде мога да си намеря така по-хубава кола, без да си имам работа с някакви мазници и измамници, готови да ти пробутат какви ли не боклуци. Смятам, че във всички автокъщи са такива, но то няма много други варианти.

Zdravei.Az prodavam A170 CDI-11.2000.Vnesul sum si ia ot Germania za sobstveni nugdi,no si kupih ML i sega ia prodavam.Moga da ti dam garancia,4e e super koli4kata.Srebrista e na cviat ,el.paket-stukla,ogledala;el.shibidah,pe4ka"Webasto" sus GSM"Siemens".Vsi4ko si i e nared.Karana e v Bulgaria 4 meseca.Cenata i e 14500 lv.Tel.-0896676406;0896676405.

Колега добре дошъл при нас. Първо да припомня, че тук се пише на кирилица. Второ ако искаш да пуснеш обява за колата има си подфорум, а ако предлагаш персонално колата пиши на лична.

поздрави

Този пост е редактиран от hektor: 21 януари 2008 - 00:05

  • 0

#28 fiveq

fiveq

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 598 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia,Bg.
  • Интереси:Обичам да карам, музиката (почти от всякакъв тип), хубавите парфюми,удоволствията в живота и мнооого други неща, просто ме питайте.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 21 януари 2008 - 08:14

Нямаш проблеми относно карането Хекторе, само дето не съм Фивея :D , просто 5q което е точно Пет-я.
Ти само ела, таман ще пробваш и как е в по-дългата версия :D

Относно Dem: Незнам каква е твоята дето я продаваш, не съм я виждала (дай малко фото де) , но моята е по-нова => http://www.mbclub.bg...d...ost&p=33026

(макар и от Италия, върви перфектно) и я купих юли 2007 за 15 000 лв.!!! Май й искаш множко (е, твоя си работа де) , но освен това и моята е след фейс-лифт-а (изчистването на "детските болести" и някои външни промени) от тези с мигачите вградени във външните огледала, а не в калниците, вътре е с по-новото табло (нямам онези "вълнички-копчета" , а е с врътките) и не съм с "печка" изрично, а си имам някакви бързо загряващи реотани без да включвам някакви допълнителни копчета. А, и освен това е с резервна гума и крик, а не със спрей; с 4 дискови спирачки (на другите отзад са барабани).
Моята е с car-kit за Nokia 6210, 6310 & 6310i (и даже работи :D ) Там при ключалката на багажника дръжката ми е с овал-че, а не с кръг, с по-прозрачната пластмаса на фаровете...и други неща за които сигурно в момента не се и сещам. А и е 95 коня, а не като по-старите 85. Ако твоята е 85 , значи е преди фейс-лифт-а (подобренията и изчистването на грешките). Моята само дето исках да е сребриста, ама това не е като да си я купиш от магазина и да си избираш цвета :( , исках да си има и теглич, и шиибедах (е, поне нали си има климатик) , ама нейсе...
Вярно, класик е, но пък съм много доволна от нея, мога да махна всички седалки без шофоьорската и на практика получавам едно мини-джип-че да си пренасям разни неща (нали моята е по-дълга с 17 см. ; даже вече пренесох на една приятелка една пружина за легло :D - е, стана :0_yahoo: ) , а и както вътре седиш по-високо в сравнение с другите коли... си е направо като градска джипка. Пък и за тия пари (като гледам, че хората искат по 15 000 за такива от 1999) си е супер, не ми гори масло, не ми създава ядове и се набира супер (нали е много лека) - залепва те за седалката като я настъпиш. Въобще - гот е да се кара тая въшка :wub: (имайки в предвид, че 6-7 години все съм карала W 124 - голем кораб) :D :drift1:

Прикачени файлове


  • 0
5q



Публикувано изображение




Публикувано изображение

#29 fiveq

fiveq

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 598 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia,Bg.
  • Интереси:Обичам да карам, музиката (почти от всякакъв тип), хубавите парфюми,удоволствията в живота и мнооого други неща, просто ме питайте.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 21 януари 2008 - 08:27

...до колкото разбирам от коли съм се насочила към дизел, но ми се искаше и да е автоматик! но се оказва, че такава комбинация се среща по-рядко и ако има то е доста скъпо.
Смятам, че във всички автокъщи са такива, но то няма много други варианти.


Добре е, че си се насочила към дизеляка (е, всеки си има мнение, някой може да ме обори), има И автоматик-дизел, задай си в търсенето на wwwmobile.bg Mercedes A-class diesel & automatic (без да задаваш година и други за да ти излезат всички които се предлагат в момента) и излизат няколко резултата (аз проверих сега) , но най-евтината е от април 2000 и е 12 900 лв. :( А след това цените стават бая дебели, и това за тия късичките, а ако бяха и дълга база като моята... щяха да им искат сигурно майка си и баща си :slap: :kill_myself: И имай в предвид, че автоматика харчи винаги малко повече от същата версия, но със скоростен лост. Така де, разхода е малко повече както го дават по книжка.

Аз лично исках да си е със скорости, автоматика ми се вижда някак (да бъдем откровени) путьовско (на мене поне де) и обичам да си държа здраво лоста аз :tongue:
Може би има и читави автокъщи, ако щеш вярвай, моята я взех от под моста на пазара на "Горубляне" и съм доволна, само климатика беше празен, но отидох на пълнене и ми откриха само една миниатюрна дупчица на една тръбичка, завариха ми я, напълниха го и казаха: "Дай 90 лв.- 80 за пълненето и 10 за заварката." Оставих им 100 лв. и си заминах, и това беше. Другото е дизел, и за зимата антифриз,нови чистачки, смяна на маслото (за всеки случай, с Арал съм сега) и съответните там маслени филтри, но това са си консумативи.
И готово, нямам ядове никакви от както са сменени юли месец тези неща.
А човека в автокъщата нито го знам, нито съм го познавала преди това. Стана толкова бързо, и в същият ден в който я купих минах и през КАТ за регистрацията - пак без никакви връзки. С малко повече упоритост типична за моята зодия - телец :D
Така че... всичко е относително.
  • 0
5q



Публикувано изображение




Публикувано изображение

#30 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 21 януари 2008 - 11:19

Здрасти Петя. Мисля, че агрегат с 85 коня дизел няма или поне е така както съм видял инфо в нета.


Преди март 2001 са

А140-82 коня А160 бензин-102 коня и дизел 60 коня А170 дизел - 90 коня А 190 бензин - 125коня


След март 2001 са


При изброените агрегати има само промяна при твоя А170 дизел - на 95 коня и появата на А210 еволюшън - 140 коня
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни