Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

мнение за А-класа


  • Please log in to reply
47 мнения по тази тема

#1 patriccia

patriccia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia

Публикувано 27 декември 2007 - 15:34

Здравейте!
Искам да си купя А-класа и ще ви помоля да ми кажете нещо повече за тази кола. Благодаря ви предварително! :)
  • 0

#2 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 27 декември 2007 - 16:10

Колежке, добре дошла! Теми и въпроси като твоя има вече над 5 в форума. Прелести малко назад и ще видиш всичко общо което трябва да се знае за А класата!
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#3 patriccia

patriccia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia

Публикувано 28 декември 2007 - 10:04

Благодаря, колега! :) Да, може би си прав. Ще се поровя и ще видим какво ще науча. На мен всъщност ми предстои тепърва да изкарам шофьорски курс, но искам по-отрано да си избера някаква кола, поне да се насоча към нещо.
Весели празници ти пожелавам! :D
  • 0

#4 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 28 декември 2007 - 10:19

Незнам дали за първа кола А клсата ще е удачен избор. Този автомобил е за фенове. Ако не си 100% влюбена в него, незнам дали ще й се кефиш!!!!!
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#5 patriccia

patriccia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia

Публикувано 29 декември 2007 - 15:52

Аз не се влюбвам толкова бързо, така че ще трябва да я покарам и чак тогава ще разбера дали това е моята кола! Но мисля, че ще ми допадне - хем мъничка, хем практична! :)
  • 0

#6 SAKI

SAKI

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 29 декември 2007 - 19:06

Незнам дали за първа кола А клсата ще е удачен избор. Този автомобил е за фенове. Ако не си 100% влюбена в него, незнам дали ще й се кефиш!!!!!

Zdraveite, az sam nov vav foruma.Ot nqkolko meseca karam A160 i sam mnogo dovolen.Dosta mislih i gledah kakvo se predlaga na pazara za okolo 10 hil.lv i re6ih ,4e e po-dobre da kupq A160 otkolkoto Pegeaut 206, Golf ,Fiat Bravo,Brava, ili (Vrata)ili ne6to podobno.Parvo e MB .2-ro predlaga dosta ekstri , 3-to e kompakten i idealen za grada.Lqtoto go probvah i izvangradsko i mnogo bqh dovolen.Razhoda e okolo 5/100 dobre se dvizhi, pargav e , klimatika raboti idealno, plus sa i atermi4nite stakla i dobrata vidimost.Smqtan ,4e za tezi pari si zasluzhava. Karal sam Opel Kadett,Astra,- gniqt i razhdasvqt ,Reno ni6to osobeno,Daewoo Lanos-ko6nica....imam sluzhebna 4isto nova Dacia-Logan-palna skrab,nemogat dase sraVNQVAT S a-classa.Vqrno e ,4e vozi malko tvardo no zavisi s kakvo ` srvnqva6-vse pak A class-ata ne e limozina nali?! Varno e ,4ese poqvqva 6um v sedalkite(po-skoro v oblegalkite na sedalkite no tova se opravq mnogo lesno.Smqtam ,4e e dobra kola.
Ako nqkoj znae bi li mikazal kade da si namerq podlakatnik ?
  • 0

#7 LYNX

LYNX

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2380 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 29 декември 2007 - 19:25

НИЩО НЕ ТИ СЕ РАЗБИРА!
  • 0

#8 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 29 декември 2007 - 19:33

Аз не се влюбвам толкова бързо...
.
.
... хем мъничка, хем практична! :)


Ама като се влюбиш,тогава ще видиш колко е тясна задната седалка... :tongue:
Вземи си нещо по-голямо.Комфорта на голямата кола няма нищо общо с този на малката.
А това че малката количка се паркирала лесно...хм...дръжки!Като не може човек да кара няма да може да навре и Смарт там където се паркира S-класа...
  • 0

#9 patriccia

patriccia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia

Публикувано 29 декември 2007 - 20:00

Ама като се влюбиш,тогава ще видиш колко е тясна задната седалка... :tongue:
Вземи си нещо по-голямо.Комфорта на голямата кола няма нищо общо с този на малката.
А това че малката количка се паркирала лесно...хм...дръжки!Като не може човек да кара няма да може да навре и Смарт там където се паркира S-класа...


Ами първо мисля, че на мен ще ми подхожда повече малка кола, защото в голяма просто ще се изгубя и ще изглежда смешно. Пък и в София е по-добре с малка кола, ако можеш да си го позволиш (искам да кажа, че нямам семейство, деца, че да возя много хора и за мен си ми е добре). А и с нея ще си намирам по-лесно място за паркиране, особено там където работя. Сега, това си е мое мнение (на неразбирач :D ).
(А пък и не си падам по задните седалки :tongue: )
  • 0

#10 SAKI

SAKI

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 29 декември 2007 - 20:24

НИЩО НЕ ТИ СЕ РАЗБИРА!

Извинявам се, описах накратко предимствата на А-Класата. Питам знае ли някой каде мога да си купя подлакътник за А -класа?
  • 0

#11 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 29 декември 2007 - 20:27

Ами първо мисля, че на мен ще ми подхожда повече малка кола, защото в голяма просто ще се изгубя и ще изглежда смешно. Пък и в София е по-добре с малка кола, ако можеш да си го позволиш (искам да кажа, че нямам семейство, деца, че да возя много хора и за мен си ми е добре). А и с нея ще си намирам по-лесно място за паркиране, особено там където работя. Сега, това си е мое мнение (на неразбирач :D ).
(А пък и не си падам по задните седалки :tongue: )

Препоръчва ти Смарт,щом няма да вози други в колата.Това е перфектната градска "въшка"
А и няма задна седалка :wub: :0_yahoo:
  • 0

#12 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 29 декември 2007 - 20:30

Извинявам се, описах накратко предимствата на А-Класата. Питам знае ли някой каде мога да си купя подлакътник за А -класа?



Колега оригналните са от 50 до 100 евро в немския ибей. Не знам как са цените при Балкан Стар или Иваяджет. Не се подлъгва да купуваш китайските универсални, че само ще си дадеш парите на вятъра!
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#13 SAKI

SAKI

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 29 декември 2007 - 20:40

Колега оригналните са от 50 до 100 евро в немския ибей. Не знам как са цените при Балкан Стар или Иваяджет. Не се подлъгва да купуваш китайските универсални, че само ще си дадеш парите на вятъра!

Благодаря.Май е по-добре да се купи от Германия отколкото от БалканСтар ,а някъде от морга?
  • 0

#14 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 29 декември 2007 - 22:21

Препоръчва ти Смарт,щом няма да вози други в колата.Това е перфектната градска "въшка"
А и няма задна седалка :wub: :0_yahoo:


Подкрепям абсолютно това мнение.A за градска кола наистина е перфектен Смарт-а.
А и цените с доста привлекатлни.

Ей го на ако не се сещаш за какво става дума

Публикувано изображение
  • 0

#15 patriccia

patriccia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia

Публикувано 30 декември 2007 - 13:10

Е да, но нещо не ми харесва много на дизайн
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни