Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Съвет за камераФото Мексико,някой да не ме е забелазьл???


  • Please log in to reply
42 мнения по тази тема

#16 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2098 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 17 декември 2007 - 20:27

http://www.opticspla...on-elan-7e.html

600 цирки..................много сложно ли се снима с тва или да гледам нещо по-просто кат за мен?


Ако има авто режим би трябвало да е лесно, иначе ще трябва да четеш как се става професионален фотограф :D
  • 0

#17 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 17 декември 2007 - 20:40

Ай мирси,насочвам го,стискам го здраво,натискьм го по главата и кво стане.Номера е,че тая работа не е кат оная работа и ми трябва автоматичен режим. :rolleyes: Друго ше тьрся.

Сонито имали добра автоматика,добре стабилизирали и разпознавали заднок от физиономия ма КАНОН ше е или поне на там вьрвят нещата.
  • 0
.

#18 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 18 декември 2007 - 00:22

за да си земеш тоз канон за 600 цирки, тре да имаш поне малко опит и няколко основни понятия във фотографията, не казвам, че си тъп, но да дадеш над 1500 лева (тук струва толкова, че и повече този апарат) не си заслужава (бе зависи, какви снимки ще правиш и с каква цел). Един такъв фотоапарат, ще ти свърши, чудесна работа, пак е с много екстри, дори със подвижен екран.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Canon S3
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#19 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 18 декември 2007 - 00:28

А е те точно тва ми е мисьлта,това става като с телефоните.Купуваш го и после само АЛО,КО ПРАИШ...........кви екстри,кой ги знае,кой ги ползва...............ма става за говорене.Фотото е друго нещо,ни ми се чете,ни ми се занимава.Сега ше го прегледам тоя.Кажи друг какьв да гледам ако нещо не ми клекне тоя модел.
  • 0
.

#20 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 18 декември 2007 - 00:36

А е те точно тва ми е мисьлта,това става като с телефоните.Купуваш го и после само АЛО,КО ПРАИШ...........кви екстри,кой ги знае,кой ги ползва...............ма става за говорене.Фотото е друго нещо,ни ми се чете,ни ми се занимава.Сега ше го прегледам тоя.Кажи друг какьв да гледам ако нещо не ми клекне тоя модел.

canon S5
Публикувано изображение

canon G7
Публикувано изображение

canon SX 100 IS
Публикувано изображение

canon A650
Публикувано изображение

canon ixus 800 is (аз съм с този), снимката у подписа ми на 140-ката е правена с него
Публикувано изображение
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#21 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 18 декември 2007 - 00:41

ПУУУУУУ,да си бях мьлчал :kill_myself: а оди избирай сега. :kill_myself:

Разликата межу с3 и с5 да ми кажеш каква е или направо ми кажи че с5 е по-добьр.................???





Ясно - пиксели,разпознава задник от лице,екрана..................тоз ше е май. :icon_coolgrin:
  • 0
.

#22 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 18 декември 2007 - 00:45

S5 e по-нов и съответно по-добър
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#23 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 18 декември 2007 - 00:51

:allhail: Мерси много.Колко му е дьрт модела на тва ако знаеш?Не че има голямо значение за мен ма да знам какво да ровя.Какво друго му трябва като комплект,обектив какьв да му тьрся или си идва с добьр такьв.


И пак да си кажа - екстри от рода на сльнчев следобед в 3,облачност 35%,ьгьл на сльнцето 16 градуса,розова птичка над син минзухар на около 6 метра,хвьрчи с около 15 километра в час,големина на кифла.....................и докато го наглася и охлюва се шмугне в храстите.

Целим го между рогите и стрелям,става страшна снимка и ГЛЕЙ КЬФ СЬМ ДоБЬР,това ми трябва,такива разни за напреднали...................няма време да напредвам.
  • 0
.

#24 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 18 декември 2007 - 00:55

:allhail: Мерси много.Колко му е дьрт модела на тва ако знаеш?Не че има голямо значение за мен ма да знам какво да ровя.Какво друго му трябва като комплект,обектив какьв да му тьрся или си идва с добьр такьв.
И пак да си кажа - екстри от рода на сльнчев следобед в 3,облачност 35%,ьгьл на сльнцето 16 градуса,розова птичка над син минзухар на около 6 метра,хвьрчи с около 15 километра в час,големина на кифла.....................и докато го наглася и охлюва се шмугне в храстите.

Целим го между рогите и стрелям,става страшна снимка и ГЛЕЙ КЬФ СЬМ ДоБЬР,това ми трябва,такива разни за напреднали...................няма време да напредвам.

май месец 2007-ма
а обектива :bigemo_harabe_net-110: , де и моя да беше такъв, добър е, няма нужда от нов
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#25 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 18 декември 2007 - 00:59

:icon_coolgrin: :icon_coolgrin: :icon_coolgrin: Ти си ПИЧ,скачам му на тоя,като чета е идеален за мен.Чакай тия дни снимки от Вегас и Мрака в пустинята.Някоя гола кака да прелита ако фана сьс зума няма да е зле. :rolleyes:
  • 0
.

#26 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 18 декември 2007 - 01:01

:icon_coolgrin: :icon_coolgrin: :icon_coolgrin: Ти си ПИЧ,скачам му на тоя,като чета е идеален за мен.Чакай тия дни снимки от Вегас и Мрака в пустинята.Някоя гола кака да прелита ако фана сьс зума няма да е зле. :rolleyes:

:bigemo_harabe_net-110: :bigemo_harabe_net-110: чакаме снимки
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#27 Caesar

Caesar

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Златица

Публикувано 18 декември 2007 - 01:39

Малееее тук каква дискусия се разразила:))
Добре, щом търсиш конкретен отговор: ако е клас до 1000лв - твърдо Panasonic.
  • 0

#28 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 18 декември 2007 - 02:55

Добре, щом търсиш конкретен отговор: ако е клас до 1000лв - твърдо Panasonic.


Що така?



При мен едно нещо няма в левове,все $$$$$$$$$$$$ искат. :flagMB new:
  • 0
.

#29 fiveq

fiveq

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 598 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia,Bg.
  • Интереси:Обичам да карам, музиката (почти от всякакъв тип), хубавите парфюми,удоволствията в живота и мнооого други неща, просто ме питайте.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 декември 2007 - 03:59

Нашият е такъв, прави много хубави снимки с Carl Zeiss - оптика е , 8 mpx и 7 пъти оптично увеличение (водят го полу-професионален), прави .avi филмчета (много качествено,със звук), повечето от снимките на клуба са правени с него и с фотоапарата на W 140, ти си прави изводите ;)
Ние сме много доволни от него, единствено само дето е голям тулуп (като размер) и като го извадиш да снимаш (липсва ти само баджа) може да те помислят за фоторепортер от някой вестник :D Иначе е много внушителен и вдъхва респект така. А, и още нещо, при тотална тъмница (примерно си на тъмно на брега на морето и от никъде светлина) за да не се чудиш къде е обекта и къде да го насочиш (човек примерно, защото като имахме Олимпус-а аз се чудех дали ще уцеля нещо и дали ще стане снимка от това) SONY-то си включва една червена решетка за момент за да насочиш точно обектива и да има някой на снимката. :D

Публикувано изображение

http://www.dpreview....ws/sonydscf828/

http://www.imaging-r...S/F828/F82A.HTM

http://www.letsgodig.../17/page_1.html
  • 0
5q



Публикувано изображение




Публикувано изображение

#30 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 18 декември 2007 - 04:14

:allhail: Мерси много,но инфото закьсня с около 3 минутки.Намерих го ония на под 300 кинта с доставката и може да се смята,че сьм парче фотограф с нов такова като тва долу.

Публикувано изображение


Та така,тоя интернет ми зима здравето,сега му тьрся карти,една кофа с батерии,сандьк да не го згазя..............Последните ми покупки на Сони нещо не са сполучливи и гледам да стоя далеч.Имат добри камери от прочетеното,но предпочетох тоя.Ако изрева значи пак сьм оплескал покупката.
  • 0
.




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни