Към съдържанието

  •  

Снимка

Печка WEBASTO


  • Please log in to reply
122 мнения по тази тема

#121 bai ljubo

bai ljubo

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:sf

Публикувано 30 декември 2007 - 14:22

въпрос към Бай Любо ???? колата ми е Ц 220 ЦДИ 1999 имам вебасто термотоп Зет 88874С но не работи всичко което изчетох по форумите и руските сайтове до някаде ме запозна със този тип подгреватели копчето от което се изключва ( също констатирах че от същото копче ми изключва и подгрева на огледалата ) намерих и кой номер бушон е за печката 20А на място номер 37 но той не седи на мястото си с една дума е изваден и гнездото е празно когато сложих прилежащият бушон на мястото му печката не проработи а се получи следното понеже в момента нямам чистачка ( моторчето е изгоряло и немога да намеря тамова "ВАЛЕО" ) и когато вали не карам колата се случа по два три дена да седи в гаража и нещеш ли хоп няма акулулатор паднал на нула след вторият път когато ми падна на нула и аз го зареждам решавам да проверя за оттечка и я карам да ми я замерят нормално било да има оттечка от порядъка на 0,05А а то показва 0,83А и се светвам че нищо друго не е пипано освен бушонът който поставих вадя го и оттечката ми става 0,03А значи там ми дърпа някакъв ток че въпроса ми беше има ли нещо което евентуално да е дефектирало в самата печка и да ми дърпа постоянно ток 0,80А

;)
  • 0

#122 Esper

Esper

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1531 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pernik

Публикувано 05 януари 2008 - 16:07

Бай Любо, една консултация ако не те затрудява много ;)

Тук накъде бях писал че попаднах на един Thermo Top S с пробит топлообменник.
Ето за този ставаше въпрос: Снимка 1 и Снимка 2
Вчера в Фиат форума тема отплесна пак в насока "Печки" и един ваш клиент каза, че има здрав топлообменник, обаче за модел Thermo Top Z/C.
Снимки и темата можеш да видиш ей тук.

Доколкото успях да се ориентирам, двата топлообменника не са еднакви.
Обаче дали пък няма да имам късмета да ме обориш, че не съм прав? :rolleyes:

Защото ако са взаимозаменяеми все пак, замислям се дали да не я взема онази гробница.

И като говорим за ремонти, можеш ли да ме ориентираш за цената на този топлообменник ако го купя от вас за модела Thermo Top S ( DW 50 )?

Мерси предварително.
  • 0

879897.png


#123 sasho76

sasho76

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 1 Мнения:

Публикувано 06 януари 2008 - 22:27

Здравейте
някой може ли да обясни (като на индианец)как се настройва тази печка да заработи в определено време примерно в 07.30 часа
разгледах опътвания на английски и руски но нищо не разбрах
за този модел става въпрос

Публикувано изображение
а това е таймера Публикувано изображение
Публикувано изображение
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни