Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Защо така ?


  • Please log in to reply
16 мнения по тази тема

#16 LYNX

LYNX

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2380 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 15 септември 2007 - 10:22

Аз питам защо и къде е скоростният лост на новия МЛ, така ми се е сторило или наистина няма скоростен лост - там където се очаква да бъде :)

от дясно на волана,...на конзолата .
  • 0

#17 ml500

ml500

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 149 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ

Публикувано 16 септември 2007 - 07:41

лостчето е от дясно на волана , а иначе скоростите могат да се сменят ръчно, като на волана има копчета за това. От предишните теми видях разни изказвания, че стария МЛ бил направен от кофти материали и всичко дрънкало вътре.....нещо не съм много съгласен. Доста време се возих на старите и мога да кажа , че дрънкат само детайли , които са демонтирвани от майстори-леваци и след това не са закрепени както трябва. Счупени щипки на кори на врати и други подобни. Общо взето като цяло стария МЛ си е супер машинка и в сравнение с другите СУВ-автомобили си е направо супер луксозен ако се сравнява с други подобни от своя клас и сходна година на производство, и като проходимост и като лукс в купето, а като возия пък не знам какво ще го победи, защото съм карал какво ли не и повечето му конкуренти возят адски твърдо , друсат и нямат ускорение. На заснежени баири също се представяше супер, ако е с добри гуми.
Сега съм с новия и ще видя тази зима как ще издържи тестовете ми. :tongue:
  • 0




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни