Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Полезни връзки за GLK


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 Ivan W210

Ivan W210

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 2835 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    E320 4MATIC
    E 250 TD
    150hp,1999
    ОГИН БЕШЕ!!!

Публикувано 17 август 2022 - 22:12

Глупости, това не е някаква космическа технология все пак. Нищо общо няма филтъра с маслото на мотора. Има си тестове за гориво или антифриз в маслото, или масло в антифриза. Тва ниво няма от какво друго да се вдигне. Все е на ремонт.
  • 0

#17 steaven

steaven

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 14 Мнения:
  • Град:plovdiv
  • Автомобил:
    mazda

Публикувано 19 август 2022 - 08:56

Знаете че на ом651 и ом646 мембраната за картерните газове е част от капака на клапаните и се сменя целия,като трябва да се демонтират и разпръсквачите. Открих един завод в Украйна,който произвежда само мембрани и китове,защото по EPC и WIS на мерцедес въобще нямат укикален номер за да си ги поръчаш. Пристигнаха ми след малко повече от месец,изработката е уникална,както и пакетирането,ако някой има нужда оставям линк,излиза към 40 лева с доставката:

 

https://klifex.ua/en...9118-6510100630


  • 0

#18 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 19 август 2022 - 10:28

Как успя да поръчаш?

Аз януари още се мъчех да поръчам едни неща (специфични тунинг елементи, произведени в Украйна) и се принудих да ги платя неколкократно по-скъпи от немския им доставчик.

Просто не открих никакъв вариант да купя директно от там и да ми ги пратят по нещо. Дори не ми отговаряха на мейли.

 

И по куриер някакъв или български пощи?


  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#19 steaven

steaven

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 14 Мнения:
  • Град:plovdiv
  • Автомобил:
    mazda

Публикувано 21 август 2022 - 08:35

Платих с пейпал,пристигна точно за 30 дни,пускат си и тракинг,да си следиш пратката.Общо взето за една седмица го бяха пратили,повече се мота по нашата митница,но на кутията пишат подарък и цена 10 евро,не са ми вземали допълнително пари.Пристигна с български пощи.


Този пост е редактиран от steaven: 21 август 2022 - 08:35

  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни