Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

W204 APS 50 NTG4 - смяна с друга мултимедияРетроифит или смяна 5" със 7" дисплей и екстри

w204 aps 50 retrofit comand ntg4 ntg 4.5

  • Please log in to reply
2 мнения по тази тема

#1 lachezzar

lachezzar

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    W204

Публикувано 16 февруари 2020 - 13:29

Здравейте,

 

В момента съм на C 180 Kompressor , края на 2009, (156 Hp) Autotronic, с AUDIO 50 APS NTG 4, с малкия 5 инчов дисплей и навгигацията, която работи само с диск. Прикачам снимка на текущата ми мултимедия.

 

Търся мнение за следното:

 

- може ли да се замени цялата мултимедия APS 50 с някоя със 7 инчов екран с възможност за навигация (и евентуално mirroring) на телефона, което мисля че се води ретрофит (retrofit) NTG 4.5 Comand

 

- има ли китайски заместители, които работят добре

 

- къде в София мога да намеря сервиз за такъв тип услуги

 

Ясно е че като цена може да надвхърли хилядарка, но много се дразня на факта, че навигацията ми е средновековна и най-вече, че не мога да си пусна музика от телефона, а колата е пушка и не ми се сменя.

 

Благодарско за коментарите!

 

 

Прикачени файлове


  • 0

#2 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 17 февруари 2020 - 10:43

Може да се ретрофитне NTG 4 без проблем. NTG 4.5 е навигацията на фейслифта при W204. Това което е статично вградено в таблото а не с изскачащия дисплей.


  • 0

#3 lachezzar

lachezzar

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    W204

Публикувано 17 февруари 2020 - 16:53

Харесал съм това чудо, дайте идеи в кой сервиз в София мога да го монтират заедно с камера за задно виждане и видерегистратор:

 

https://www.olx.bg/a...60-ID7PXzv.html

 

Отделно, имате ли идея дали има смисъл да се взима по-скъпата версия. Най-вече дали ще върви добре с оналайн карти на Google или се накъсва заради малкото памет:

Андроид 8.1 - 599.90 лв /4-ядрен CPU, 2 GB RAM/16 ROM
Андроид 9.1 - 699.90 лв /8-ядрен CPU, 4 GB RAM/32 ROM
 
От двата варианта има 7" и 10" като 7-мицата влиза перфектно във фабричния дисплей слот, а 10-ката стои малко изкуствено като все е дно си в такси.

  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: w204, aps 50, retrofit, comand, ntg4, ntg 4.5

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни