Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Мнения за газаджия

мнение за газаджия газаджия газови инжекциони газово на мерцедес

  • Please log in to reply
22 мнения по тази тема

#1 pipetko

pipetko

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 25 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    W124 200TE 1992

Публикувано 22 октомври 2018 - 14:24

Взех си нов Мерцедес  E320 и реших да си сложа газов инжекцион от gazserviz.net, гледам имат доста отзиви, като доста са положителни. Някой да има отизив за тях ? Доста съм недоволен от Пловдивските газаджии и ми препоръчаха тези, но предпочитам да събера повече мнения преди да реша нещо.

 

Моля, ако някой има опит с тях да сподели.

 

Благодаря предварително!


  • 0

#2 mitkofitnes

mitkofitnes

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1134 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Благоевград
  • Автомобил:
    CLK230TURBO/LPG

Публикувано 22 октомври 2018 - 14:37

Не им знам работата,може да монтират добре но системите които използват са от време оно и са подходящи за непретенциозни автомобили и собственици основно слаби мотори,зависи какво се търси и какви са ти изискванията.Не познавам газаджии по Бургаз но във Варна има кой да препоръчам,успех все пак и ако има въпроси мога да помогна с неясноти по газификацията.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

#3 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 22 октомври 2018 - 14:41

Взех си нов Мерцедес  E320 и реших да си сложа газов инжекцион от gazserviz.net, гледам имат доста отзиви, като доста са положителни. Някой да има отизив за тях ? Доста съм недоволен от Пловдивските газаджии и ми препоръчаха тези, но предпочитам да събера повече мнения преди да реша нещо.

 

Моля, ако някой има опит с тях да сподели.

 

Благодаря предварително!

 

 В Бургас търси Станимир, който работи с ланди. Преди беше до стадиона в Лазур, сега май се е преместил в Меден Рудник.


  • 0

#4 mitkofitnes

mitkofitnes

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1134 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Благоевград
  • Автомобил:
    CLK230TURBO/LPG

Публикувано 22 октомври 2018 - 18:03

Аз съм чувал че преди време бил добър,не го познавам но марката Ланди я познавам добре и не препоръчвам.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

#5 pavel1828

pavel1828

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 94 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Несебър
  • Автомобил:
    Мерцедес w203 c200 kompressor,2001g.

Публикувано 22 октомври 2018 - 20:53

За Бургас преопоръчвам сервиза на BRC.Лично аз съм  година и половина с компоненти които аз пожелах(благодарение на mitkofitnes)  и за сега всичко е наред.Вслушай се в колегата mitkofitnes.Ако искаш и  телефона им(на сервиза) имам ,само пиши.Поздрави.


  • 0

#6 Marukian

Marukian

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 609 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W126 - 260SE 1989
    S210 - E320T 4MATIC 2001
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 октомври 2018 - 08:57

Аз пък не бих препоръчал BRC, доста базова уредба е, освен това аз имах драми с нея в продължение на година и половина (писал съм в други теми), докато реша всички проблеми и смених почти всичко по уредбата. В Пловдив, въпроса май е за там, има сервиз на БРЦ, като главния майстор е много добър, за съжаление не му помня името (Стоян, Славчо или друго), но той покрива всички коли, приети за ремонт/монтаж там.


  • 0

#7 mitkofitnes

mitkofitnes

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1134 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Благоевград
  • Автомобил:
    CLK230TURBO/LPG

Публикувано 23 октомври 2018 - 10:25

Да постничко е и BRC-то но това са марки от време оно и вие се лепите за тях и се хвалите като опелджия който не се е качвал още на мерцедес.В момента има доста нови неща на пазара и вече газовите системи не се разглеждат като такива унищожаващи автомобила и вървежа и ползващи се само и изключително за икономия.Новите системи от четвърто поколение вече няма никаква разлика между бензин и газ и е неоправдано да се кара на бензин но наистина признавам че поради това че са останали много от старите газаджии неприемащи новостите и монтиращи едно и също на всичко което дойде понеже познават само тези компоненти,та техния монтаж убива динамиката на автомобила и ентусиазма на всеки монтирал газ.Към всеки автомобил се подхожда индивидуално а не като към таксиметров автомобил,то да монтираш прибрано всеки може но да познаваш компонентите и техноте спецификации като минимално и максимално инжекторно време и дебит си е четене и учене.Ще спра дотук да не стане лекция но идеята ми бе да насоча към правилно газифициране за да няма после ,,мания я тая газ само проблеми ми прави”.Прочетете преди да добавите нещо към автомобила си понеже не само ще си метнете парите на вятъра а и има голяма вероятност да си счупите автомобила с това.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 1

#8 pavel1828

pavel1828

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 94 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Несебър
  • Автомобил:
    Мерцедес w203 c200 kompressor,2001g.

Публикувано 23 октомври 2018 - 20:52

Колеги вие не четете какво съм написъл.Цитирам:

За Бургас преопоръчвам сервиза на BRC.

Никъде не пише че съм с уредба БРЦ.Това е единственото място в Бургас които работят с LPG-TECH.

Сега ще напиша с какви компоненти съм  компютър

LPG-TECH 324 OBDII.Дюзи драгон и 8мм тръба .Само клапана и изпарителя са ми БРЦ  (BRC GENIUS MB1500).Поздрави.


Този пост е редактиран от pavel1828: 23 октомври 2018 - 21:00

  • 0

#9 mitkofitnes

mitkofitnes

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1134 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Благоевград
  • Автомобил:
    CLK230TURBO/LPG

Публикувано 23 октомври 2018 - 23:03

Извинявай Колега,аз в поста си не визирам теб а се опитвам малко да разясня,дано не си ме разбрал грешно.Компонентите са ти добри затова и нямаш проблеми а сервиза не го познавам и затова.Надявам се да не съм те обидил


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

#10 pavel1828

pavel1828

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 94 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Несебър
  • Автомобил:
    Мерцедес w203 c200 kompressor,2001g.

Публикувано 24 октомври 2018 - 07:41

 

Извинявай Колега,аз в поста си не визирам теб а се опитвам малко да разясня,дано не си ме разбрал грешно.Компонентите са ти добри затова и нямаш проблеми а сервиза не го познавам и затова.Надявам се да не съм те обидил


Sent from my iPhone using Tapatalk

 
 
Не съм се обидил изобщо. Просто искам да помогна на всички които имат нужда. Аз даже съм с тези компоненти благодарение на теб.
Просто знам как се лута човек когато не знае.
Аз лично обиколих всички места и всеки си хвали неговото.
 
Поздрави на всички.

Този пост е редактиран от SAMURAIJACK: 24 октомври 2018 - 10:00

  • 0

#11 pipetko

pipetko

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 25 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    W124 200TE 1992

Публикувано 28 октомври 2018 - 20:21

Момчета благодаря за отговорите. Сега да допълня поста си. Не съм дволен от никой газаджия в Бургас, бях и в Пловдив, няма разлика.  Само прблеми след проблеми. Ходене и даване на пари, без реални резултати.

 

Както и да е за момента псетих техния сервиз, трябва да си призная че останах очарован от присъствието на скъпи автомобили при тях.

Сложиха ми нова агу, за сега нямам никакви проблеми. Избрах евтин вариант, че в момента няма как да отделя повече.  За момента съм довлен :)

П.П. Нкой реално не спдели мнеие от тях, а само едно предположение видях до сега :)


  • 0

#12 pavel1828

pavel1828

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 94 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Несебър
  • Автомобил:
    Мерцедес w203 c200 kompressor,2001g.

Публикувано 06 ноември 2018 - 21:06

Къде си ходил колега?Кой сервиз си посетил?


  • 0

#13 pipetko

pipetko

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 25 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    W124 200TE 1992

Публикувано 23 ноември 2018 - 06:08

Къде си ходил колега?Кой сервиз си посетил?

gazserviz.net


  • 0

#14 Dobritranka

Dobritranka

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:varna
  • Автомобил:
    Mercedes-benz w124 200e 1992god.

Публикувано 08 януари 2019 - 17:25

Здравейте и Честита Нова Година

 

От скоро съм собственик на Мерцедес W124 200 E 122 к.с. с механична инжекция и въпросът ми е каква газова уредба ще ми препоръчате ,марка,модел ......и къде във Варна ги монтират.

 

 

Благодаря предварително


  • 0

#15 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 08 януари 2019 - 19:46

Около 1999г.имах 123;230Е автоматик с K-Jetronik система за впръскване на горивото или така познатата механична инжекция :).
Принципно газифицирането и настройката на АГУ-то на този автомобил е капризна.
Според мен това е защото трябва всички компоненти на бензин и електрическите такива да са в идеално състояние,а реално се получава че не са.


Тогава Слави от "Слави Газ" ми монтира Ловато и нямах никакви проблеми с давене,прекъсвсне,незапалване и пр.
Обади се,интересувай се и разпитай за всичко.Нали се сещаш,че това беше преди 20 години!?
Тел.Слави- 0888 600 878
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни