Към съдържанието

  •  

Снимка

Новости и проблеми по форумаконтакти във форума


  • Please log in to reply
207 мнения по тази тема

#16 LiL

LiL

    Firestarter

  • Замразено членство
  • 2761 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:София
  • Интереси:Създавам спомени с материали на клиента -:D
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 септември 2010 - 20:13

това на Ками - не знам - виждала ли си в друг форум да го правят?

Ахамс, ето тук :rolleyes:
  • 0

#17 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 септември 2010 - 22:16

Илийка, нали ме пита ония ден, каква екстра да добавим :)
предлагам да добавиш tapatalk - http://www.tapatalk.com/

Добавено е!

Илия, може ли да се добави опция да се редактират заглавието на темата и подзаглавието?

Може, добавено е... НО! Редакции могат да се правят до 24 часа след пускането на тема/мнение.
След този срок - потребителят няма да може сам да редактира темата си.
Тази опция я търсех още в старата версия, в новата са я добавили и я активирах, защото вече имаше няколко случая на хора, които пускат теми, след ден се правят на обидени, минават и си изтриват техните мнения (заменят ги с "...") и осират цялата тема. А както неведнъж съм казвал: Казана дума - хвърлен камък.

Ако грешката е толкова проблемна - винаги можеш да пишеш на модератор да я поправи! Но пък в рамките на този срок ще може да си редактираш заглавието и подзаглавието ;) Трябва да ползваш т.нар. "пълнофункционален редактор".

Ахамс, ето тук :rolleyes:


Подозирам, че това не е добавка, а просто е стандартна функция в новата версия на софтуера.
Т.е. вече е достъпно, тъй като съм обновил версията до последната!
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#18 Hooligan

Hooligan

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1553 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. M-Class (W164) 350 CDI Facelift
    2. CLK-Class (W208) - Продаден
    3. C-Class (W203) - Продаден
    4. C-Class (W202) - Продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 септември 2010 - 22:21

Супер! Мерси, Илийка ;)

Edit: само един проблем ;) не виждам клубните раздели, тия за членове :( линка седи, но като цъкна и дава ерър някъв :( я виж, всичко по сетъпа ок ли е ;)

Sent from my Milestone using Tapatalk.

Този пост е редактиран от Hooligan: 26 септември 2010 - 22:33

  • 0

Ignore list: fiveq, Наско, krasch


#19 a_atanasov

a_atanasov

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1713 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:114445

Публикувано 26 октомври 2010 - 20:44

Имам едно-две предложения относно облика на форума.

"Новите мнения" да се оформят във вид на бутон, а не както са сега като тект-линк. Така по-лесно ще се откриват и набиват на очи.

Темите в които съм поствал нянакво мнение да могат да се откриват по-лесно. Може също да са във бутон за по-лесно откриване.
  • 0

#20 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 октомври 2010 - 22:22

Имам едно-две предложения относно облика на форума.
"Новите мнения" да се оформят във вид на бутон, а не както са сега като тект-линк. Така по-лесно ще се откриват и набиват на очи.
Темите в които съм поствал нянакво мнение да могат да се откриват по-лесно. Може също да са във бутон за по-лесно откриване.


Мерси за подсещането. Ти ми беше казал, но беше на маса и естествено - забравих.
За бутона - в момента има текстов линк в горния десен ъгъл, който гласи: "Вижте най-новите теми и мнения", точно под снимката от профела на човека.
Този линк отвежда към страница, където има подредени по час на публикуване темите и мненията от последното ви логване досега.

Освен това, на началната страница има един панел (когато си логнат), в който има снимката от вашия аватар - т.нар. BOARD PANEL, където долу вляво има два текстови линка: "Вижте най-новите теми и мнения", който е същия като горния и "Какво ново за последните 24 часа", който отвежда към списък на темите и мненията сортирани по час на последното публикуване, където има всички теми от последните 24 часа.

Кое от всичките да го направя на бутон и най-вече - къде да го поставя този бутон?

По принцип, производителите на форума не са го направили на бутон, а на текстов линк, защото се следва логиката, че бутонът има функция - примерно изпраща мнението или изпълнява функцията LOG IN или нещо такова... докато линкът препраща към друг адрес... например на адреса на списъка с нови теми и мнения. Както и да е, това не означава, че не може да се направи такъв бутон.

По втория ти въпрос - за темите и мненията, в които си писал. Ако избереш в горния десен ъгъл, където ти е профила, до името има стрелкичка надолу - разгъва се падащо менюи в него има опция My Content. Ако я избереш се отваря списък на всички теми, които са стартирани от теб или си публикувал мнение по темата. Списъкът е сортиран по дата на последно публикуване в темата (последно публикуване изобщо, не от теб)... Извинявам се, че функцията е на английски, но я добавиха в новата версия на софтуера, а още ползваме превода от старата версия. Календарът също е на английски. Трябва да го пооправя малко превода, ама не знам кога ще имам достатъчно време.

Прикачен файл  mycontent.jpg   25,97K   19 Брой сваляния

Май не работи :

"0 потребители са рожденици днес"


Да, мерси за забележката, не бях обърнал внимание, че не работи. Беше изключен календарът и незнайно защо, но докато е изключен не работят рожденните дни на потребителите, но това не е документирано никъде в системата :) Вече трябва да работи правилно!
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#21 KPAHK

KPAHK

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3766 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:MLADOST CITY
  • Автомобил:
    MB E 200, 2016
    MB E 320 CDI, 2007
    Mazda3 BL, 2011
    Toyota Hilux DLX, 2007
    Punto MK1, 1998
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 октомври 2010 - 16:10

Аз да попитам защо при пускане на отговор в прозореца за имотикони няма хоризонтален скролбар??
Втората колона емотикони не не вижда и е почти недостъпна. Пробвано с IE и Chrome

Много е досадно :censored:

Прикачени файлове


  • 0

#22 a_atanasov

a_atanasov

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1713 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:114445

Публикувано 27 октомври 2010 - 20:14

По втория ти въпрос - за темите и мненията, в които си писал. Ако избереш в горния десен ъгъл, където ти е профила, до името има стрелкичка надолу - разгъва се падащо менюи в него има опция My Content. Ако я избереш се отваря списък на всички теми, които са стартирани от теб или си публикувал мнение по темата. Списъкът е сортиран по дата на последно публикуване в темата (последно публикуване изобщо, не от теб)...

Е това цялото го извади на показ горе вдясно. И в ляво също може.
  • 0

#23 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 16 ноември 2010 - 23:37

Ами добавени са нещата горе вдясно...
ОК ли е така или по друг начин да излизат?
Някои иска ли линкове към други работи там?
Горното меню се вижда само когато си логнат с име и парола!

Това, дето КРАНК го дава за емотиконите - мъчих го, ама не можах да го оправя... сори.
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#24 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 03 декември 2010 - 01:10

Илия, можеш ли да промениш настройката на flood protection-a при търсене на 10 сек. или на 6 сек. примерно. Полудявам като трябва да чакам, ако не ми е извадило резултати, щото съм натиснал по-бързо ентера или нещо такова...
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#25 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 03 декември 2010 - 12:38

Не намирам настройка за Flood на търсачката, има само настройка за Flood при писане на мнение/тема... намалил съм го на 6 сек. Ако пак има проблем - пиши тук.

Аз лично предпочитам да ползвам google, като добавя накрая на търсеното site:forums.mbclub.bg и резултатите са само от форума ;)
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#26 Toncheva

Toncheva

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:

Публикувано 06 декември 2010 - 17:29

Има опция в acp> members > manage User Groups > global, ама по подразбиране е 0 мисля...
  • 0

#27 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 07 декември 2010 - 11:40

Мерси, наистина беше там настройката... Поправено е вече...
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#28 KPAHK

KPAHK

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3766 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:MLADOST CITY
  • Автомобил:
    MB E 200, 2016
    MB E 320 CDI, 2007
    Mazda3 BL, 2011
    Toyota Hilux DLX, 2007
    Punto MK1, 1998
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 13 януари 2011 - 13:39

Илийка, къде е избягала тая картинка:

http://forums.mbclub...dges/member.png
  • 0

#29 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 13 януари 2011 - 15:12

Ами, на стария форум бяха малко грозни тия картинки... а няма кой да нарисува нови картинки - затова така.
Тя не е само една - има член на клуба, модератор, член на УС, администратор, потребител на клуба, новорегистриран потребител и замразено членство...
Ако има мераклии да ги нарисуват тия картинки - ще ги монтирам на нужното място! Най-добре в PNG формат.
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#30 KPAHK

KPAHK

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3766 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:MLADOST CITY
  • Автомобил:
    MB E 200, 2016
    MB E 320 CDI, 2007
    Mazda3 BL, 2011
    Toyota Hilux DLX, 2007
    Punto MK1, 1998
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 13 януари 2011 - 17:13

А бе тури старите нищо че са грозни - с тоя червен Х да не е по-добре
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни