Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Подаръци за нови членове на МБКБПредложения и коментари


  • Please log in to reply
39 мнения по тази тема

#1 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 22 декември 2009 - 20:55

Решено е - при приемане на нов член на клуба да му се дават безплатно един комплект пластини за номера и един комплект стикери по избор - с лого или с името на клуба и домейна. За старите членове на клуба ще мислим схема за компенсация (защото те са си ги купували тия работи)

Сметам старите членове няма да създават ядове в тая насока, тъй като повечето от тях са се съгласили с решението на ОС.
Според мен тая компенсация за стари членове да излезе от дневния ред, мисля никой няма да протестира, ако компенсациите се пренасочат към Михалци.
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#2 Hooligan

Hooligan

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1553 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. M-Class (W164) 350 CDI Facelift
    2. CLK-Class (W208) - Продаден
    3. C-Class (W203) - Продаден
    4. C-Class (W202) - Продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 22 декември 2009 - 21:28

Абсолютно!
Никой, няма нищо против, но все пак има и дребнави хора, та не е зле да се допитате до всички. Мисля, че видяхте за какво става дума на миналото ОС ;)
Подаръци за новите членове бу ха ха ха смях в залата . . . дайте им по едно зяпалче и това е ;)
  • 0

Ignore list: fiveq, Наско, krasch


#3 sam-1

sam-1

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 357 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    MERCEDES BENZ W 124 250 TD-11.11.1990г. Опел тигра, Форд Транзит и какво ли не още

Публикувано 22 декември 2009 - 21:47

Подаръци за новите членове бу ха ха ха смях в залата . . . дайте им по едно зяпалче и това е ;)


Ха ха ха .Колега поне е нещо .Иначе какво да им дадем-Празен форум ли.И тия запалки станаха исторически вече .Май беше грешен ход поръчката им?Не се обиждай но аз така мисля-нищо лично.
Поздрави.
  • 0
Публикувано изображение

#4 Blond

Blond

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3954 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    C124 200E 1992
    S202 220CDI 11.1999
    W211 220CDI 04.2004
    C207 350CDI 06.2009
    W212 220CDI facelift

Публикувано 22 декември 2009 - 22:34

Ха ха ха .Колега поне е нещо .Иначе какво да им дадем-Празен форум ли.И тия запалки станаха исторически вече .Май беше грешен ход поръчката им?Не се обиждай но аз така мисля-нищо лично.
Поздрави.

Не разбрах какво казваш за запалките - моята си е перфектна.
Поръчах - получих, радвам й се много. Илийката и Трифон много добре се справиха със запалките според мен. Дори Илия се ангажира и ми даде една от запалките в почивния си ден само защото го помолих.

Трифоне, аз пък се радвам за придобивките за новите членове. Не е важно какво и колко им се дава, важен е жеста.

:beer:
  • 0

#5 sam-1

sam-1

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 357 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    MERCEDES BENZ W 124 250 TD-11.11.1990г. Опел тигра, Форд Транзит и какво ли не още

Публикувано 22 декември 2009 - 22:37

Не разбрах какво казваш за запалките - моята си е перфектна.
Поръчах - получих, радвам й се много. Илийката и Трифон много добре се справиха със запалките според мен. Дори Илия се ангажира и ми даде една от запалките в почивния си ден само защото го помолих.

Трифоне, аз пък се радвам за придобивките за новите членове. Не е важно какво и колко им се дава, важен е жеста.

:beer:

Нищо бе - казвам че ги поръчаха а седят .А не би трябвало да е така.Трябва да не стигат запалки не да остават. :icon_welldone:

Поздрави.
  • 0
Публикувано изображение

#6 Blond

Blond

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3954 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    C124 200E 1992
    S202 220CDI 11.1999
    W211 220CDI 04.2004
    C207 350CDI 06.2009
    W212 220CDI facelift

Публикувано 22 декември 2009 - 22:41

Нищо бе - казвам че ги поръчаха а седят .А не би трябвало да е така.Трябва да не стигат запалки не да остават. :icon_welldone:

Поздрави.

Не съм разбрал значи.
:beer:
  • 0

#7 sam-1

sam-1

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 357 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    MERCEDES BENZ W 124 250 TD-11.11.1990г. Опел тигра, Форд Транзит и какво ли не още

Публикувано 22 декември 2009 - 22:43

Не съм разбрал значи.
:beer:

Абе аз така си пиша - трябва малко между редовете да ми се чете... :0_yahoo: :beer:

Поздрави.
  • 0
Публикувано изображение

#8 Hooligan

Hooligan

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1553 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. M-Class (W164) 350 CDI Facelift
    2. CLK-Class (W208) - Продаден
    3. C-Class (W203) - Продаден
    4. C-Class (W202) - Продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 22 декември 2009 - 23:16

Трифоне, аз пък се радвам за придобивките за новите членове. Не е важно какво и колко им се дава, важен е жеста.

:beer:


Веско, така е бате, съгласен съм - нека има нещо символично в знак на добри чувства към новите членове. Но не беше такъв начина, да се поиска! Лично на мен ми прозвуча като някаква "изгода" за новите членове, от колкото като жест!
А и не само на мен . . .
Просто можеше да се повдигне въпроса по съвсем друг начин а не какво стана на ОС.
Иначе, ок, съгласен съм - хубаво е да има такива неща, точно за това говорих с Ники ония ден и предложих да направим химикалки, запалки (такива с пиезо) и още някакви рекламни материали, не само за новите членове ами и за раздаване по срещи и т.н.
Ходим по срещи, уреждаме отстъпки за клуба, а нямаме една химикалка да подарим на човека отсреща, малко е несериозно така ;)
Но сме млад клуб и това ще се промени скоро ;)

Поздрави
  • 0

Ignore list: fiveq, Наско, krasch


#9 sam-1

sam-1

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 357 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    MERCEDES BENZ W 124 250 TD-11.11.1990г. Опел тигра, Форд Транзит и какво ли не още

Публикувано 23 декември 2009 - 07:27

Иначе, ок, съгласен съм - хубаво е да има такива неща, точно за това говорих с Ники ония ден и предложих да направим химикалки, запалки (такива с пиезо) и още някакви рекламни материали, не само за новите членове ами и за раздаване по срещи и т.н.
Ходим по срещи, уреждаме отстъпки за клуба, а нямаме една химикалка да подарим на човека отсреща, малко е несериозно така ;)
Но сме млад клуб и това ще се промени скоро ;)

Поздрави



Колега, може да ти прозвочи нагло но,защо вместо запалки с пиезо-кристал-не се направят ароматизаторчета за кола ?Не всички хора пушат.Просто -предложение.

Поздрави.
  • 0
Публикувано изображение

#10 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 23 декември 2009 - 09:14

Колега, може да ти прозвочи нагло но,защо вместо запалки с пиезо-кристал-не се направят ароматизаторчета за кола ?Не всички хора пушат.Просто -предложение.

Поздрави.


Колега,
Не искам да ти прозвучи нагло, ама тъй като всички имат различни предпочитания към миризмите, що да не направим тоалетна хартия? Всички я ползваме.
Просто предложение.
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#11 sam-1

sam-1

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 357 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    MERCEDES BENZ W 124 250 TD-11.11.1990г. Опел тигра, Форд Транзит и какво ли не още

Публикувано 23 декември 2009 - 09:31

Колега,
Не искам да ти прозвучи нагло, ама тъй като всички имат различни предпочитания към миризмите, що да не направим тоалетна хартия? Всички я ползваме.
Просто предложение.

:0_yahoo: :0_yahoo: :0_yahoo: -Бе тя твоята приказка, все към дупета отива. :censored: Що ли пък да не направим и вибра.....орчета ???:0_yahoo: :0_yahoo: :0_yahoo:

Просто предложение.- Поздрави.

П.С.-Айде да спрем с глупавите писания, че усрахме темата.Моля модераторите, да разчистят ако преценят.
  • 0
Публикувано изображение

#12 sam-1

sam-1

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 357 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    MERCEDES BENZ W 124 250 TD-11.11.1990г. Опел тигра, Форд Транзит и какво ли не още

Публикувано 23 декември 2009 - 10:34

Колеги мои,отварям тази тема за да не се пише излишно в други теми.Давайте вашите предложения тук.

И имам молба към модераторите-Ако попаднат на коментар от тази свера да го мятат тук.Благодаря.

Този пост е редактиран от Илия Горанов: 23 декември 2009 - 10:48
Мненията нагоре от това са преместени от друга тема.

  • 0
Публикувано изображение

#13 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 декември 2009 - 10:50

Всъщност има тема за решенията на Общото събрание на клуба, като едно от решенията е, занапред при приемане на нов член на клуба да му се дават някакви "атрибути на членството" - някакви клубни сувенири. Вероятно във времето тези неща ще се променят, но тук се отцепва отделна тема, в която да се коментира това.

Иначе в момента членовете на клуба получават клубна карта, която се издава от Германия, плюс има планове, да се направят и сертификати (върху луксозна хартия), които могат да се сложат в рамка и т.н. Но за сертификатите ще стане догодина.
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#14 damian-E250

damian-E250

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 923 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Троян
  • Автомобил:
    W124 E-250TD/94'
    W123 200D/79'
    Sprinter 308D Maxi/98'
    Lada Niva 1.6/94'
    kawasaki klx 250/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 28 декември 2009 - 00:44

Всъщност има тема за решенията на Общото събрание на клуба, като едно от решенията е, занапред при приемане на нов член на клуба да му се дават някакви "атрибути на членството" - някакви клубни сувенири. Вероятно във времето тези неща ще се променят, но тук се отцепва отделна тема, в която да се коментира това.

Иначе в момента членовете на клуба получават клубна карта, която се издава от Германия, плюс има планове, да се направят и сертификати (върху луксозна хартия), които могат да се сложат в рамка и т.н. Но за сертификатите ще стане догодина.



Това със сертификатите и аз смятам че ще е много хубаво да стани. :)
  • 0
Публикувано изображение

#15 MERCEDES-230

MERCEDES-230

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 247 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:"Дѣлото е свѣто! Проклети бѫдете, ако не продължите борбата
  • Автомобил:
    MERCEDES-230-E .124-м-102
    Е-350-CDI-4 matic.............

Публикувано 08 януари 2010 - 21:02

здравейте
преди малко се регистрирах и сега ви чета. идвам от един друг форум на Мерцедес и с радост че бъда и тук да чета и да намеря нови приятели -
искам да питам за запалките как мога да се сдобия с такава
  • 0
само БЕНЦ само НИЕ
Публикувано изображение




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни