Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Разход А класа-14/100?А 170 CDI-Нормално ли е


  • Please log in to reply
33 мнения по тази тема

#31 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 10 март 2009 - 09:00

аплодирам с дълбок поклон пред дългата база(от последните) :0_yahoo:
ако обичаш фишек,никога повече не ме коментирай.И преди съм чел просташкия ти език-прави струвай,но не се занимавай с мен просто !!!

1.Правила на Форума
1.1 Постове които обиждат или са насочени директно срещу който и да е потребител се трият без предупреждение.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#32 200D

200D

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:пистови мотоциклети

Публикувано 21 март 2009 - 20:27

Колежкееееееее ако ти бичи печката на автоматичен режим и 20 нема да те оправят.При нашта А със същите параметри печката е изключена от бутона м/у седалките.Иначе при температура под 5 градуса си се включва и разхода става майка си и татко си и с тая гадна нафта си представи.Изключи я и виж разхода.Ако не си сменяла и въздушният филтър смени го щото и той оказва влияние на разхода/белия дроб на дизела е тоя филър/.Особено при градски условия се задръства яко и се получава ефекта/ ръжи,пуши и нече да оди/Иначе на диагностика защото не е нормално.Уапех.
  • 0

#33 LiL

LiL

    Firestarter

  • Замразено членство
  • 2761 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:София
  • Интереси:Създавам спомени с материали на клиента -:D
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 21 март 2009 - 21:18

Колежкееееееее ако ти бичи печката на автоматичен режим и 20 нема да те оправят.При нашта А със същите параметри печката е изключена от бутона м/у седалките.Иначе при температура под 5 градуса си се включва и разхода става майка си и татко си и с тая гадна нафта си представи.Изключи я и виж разхода.Ако не си сменяла и въздушният филтър смени го щото и той оказва влияние на разхода/белия дроб на дизела е тоя филър/.Особено при градски условия се задръства яко и се получава ефекта/ ръжи,пуши и нече да оди/Иначе на диагностика защото не е нормално.Уапех.

Всички филтри са ми сменени преди няколко месеца.Кажи сега за копчето, кое точно копче трябва да изключа?!
  • 0

#34 Ивон

Ивон

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 14 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:София
  • Автомобил:
    A170 CDI 2000г.

Публикувано 22 март 2009 - 00:03

LiL - Копчето за печката се намира под подлакътника, който е от дясно на шофьора.

При предишното ми засичане се оказа, че разходът се е свалил на около 7,5/100. Това след смяна на филтрите, почти без да съм включвала печката (защото беше хубаво времето). Айде още малко ми остана и може и до 6/100 да го докарам. :)
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни