Jump to content

  •  

Photo
- - - - -

Пред Парламента


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#16 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1,751 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Posted 14 January 2009 - 14:42

http://dnes.dir.bg/2...ews3851278.html


все едно взеровете са пуснали макар, че те май ще са по сдръжани :kill_myself:
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#17 misterj

misterj

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 828 Posts:
  • Пол:Мъж

Posted 14 January 2009 - 14:49

Точно гледам Сашо Диков как са заснели полицейски побой над беззащитен и удрят камерата му.
  • 0

#18 DJ FUNKY

DJ FUNKY

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,660 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    C 220 Т CDI Sport 1999 г. W 124 300 D Turbo 1992 г.

Posted 14 January 2009 - 14:54

малко им беше боя на тия ,по качествено треаше,даже много време търпя полицията,боклуци смотани ще трошат на хората колите и витрините на магазините ,бой до дупка па утре пак ела :boxing:
  • 0
Публикувано изображение
СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
Публикувано изображение

#19 m_hi88

m_hi88

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 939 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Интереси:MB,Whisky,fishing...и др.
  • Автомобил:
    W123/200/1980
    ....
    и др.

Posted 14 January 2009 - 17:42

Ей сега е момента да се решат нещата.Полицаите,дето и те стачкуваха оня ден и са недоволни,трябва просто да се изправят там като паметници и да не предприемат нищо, за да може хората безпрепятствено да влезнат в парламента...
Тогава ще трябва да си търсим нови "народни избранници", демек-ще се направи реален опит за промяна.
Инак-няма никой от лапачите да се откаже доброволно!


Аз братя,нямам претенции към полицията,щото в крайна сметка тя е за това-да спира(до колкото и се позволява)анархията.Но ако полицията реши да се дистанцира от охраняването на парламента-с удоволствие и с огромна спортна злоба ще се присъединя към хората които желаят да нахлуят в парламента!
  • 0
"Марката е като живо същество-нейният авторитет расте или се уронва все повече с течение на времето..."

#20 LiL

LiL

    Firestarter

  • Замразено членство
  • 2,761 Posts:
  • Пол:Жена
  • Град:София
  • Интереси:Създавам спомени с материали на клиента -:D
Garage View Garage

Posted 14 January 2009 - 19:54

Не са им виновни полицаите, хората си гледат работата, видяхме освирепели хлапета, които не знаят точно за какво се борят, за тях беше важно да трошат, млатят и крещят, жалко за всички хорица, които са отишли там с да протестират цивилизовано. Е да, ама няма как ..цивилизоваността явно не е присъща на младите в днешно време.
  • 0

#21 KPAHK

KPAHK

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3,768 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:MLADOST CITY
  • Автомобил:
    MB E 200, 2016
    MB E 320 CDI, 2007
    Mazda3 BL, 2011
    Toyota Hilux DLX, 2007
    Punto MK1, 1998
Garage View Garage

Posted 15 January 2009 - 11:08

Ей сега е момента да се решат нещата.Полицаите,дето и те стачкуваха оня ден и са недоволни,трябва просто да се изправят там като паметници и да не предприемат нищо, за да може хората безпрепятствено да влезнат в парламента...
Тогава ще трябва да си търсим нови "народни избранници", демек-ще се направи реален опит за промяна.
Инак-няма никой от лапачите да се откаже доброволно!


Аз братя,нямам претенции към полицията,щото в крайна сметка тя е за това-да спира(до колкото и се позволява)анархията.Но ако полицията реши да се дистанцира от охраняването на парламента-с удоволствие и с огромна спортна злоба ще се присъединя към хората които желаят да нахлуят в парламента!


Евала бат `Ристе :allhail:

и аз мисля че е крайно време полицията да помогне на гражданите и защити собствените си искания за промяна, като не само седят безучастно, а даже да щурмуват парламента и да изведат тия келемета до бесилката. :0_yahoo: Ееееех мечти :cool:
  • 0

#22 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,824 Posts:
  • Пол:Мъж

Posted 15 January 2009 - 11:36

Не ги винете полицаите.Те са хора като нас дори в много отношения по-прецакани.
Мислите ли че на тях не им идва да се обърнат на обратно като хората им се падат зад гърба,все пак точно тези които пазиха вчера им определят заплатите и им създават трудните усповия за работа.
На всеки един полицай му е трудно,да носи вкъщи 500-600 лева на месец при положение че стои на кръстовището умрял от студ и покрай него минават коли за по 100-200-500 000 лева,да не е на работа от осем до пет а във всеки един момент да е на повикване,търсят начини да се справят с немотията на работните си места докато в същото това време се купуват коли и изгъзици за места където няма нужда...
Но въпреки това когато се наложи те правят това което им кажат защото така трябва.
Не е виновен този със щита,палката и каската и кубинките,виновни са тези които са с меките и удобни костюми и скъпите обувки,тези които се возят на служебните S-класи и 7-мици защото от тях идва всичко.
Дали е комунизъм,социализъм,демокрация,анархия или капитализъм,полицията винаги ще върши това за което е назначена и можем да се "радваме" че тази институция е слаба в България защото ако не е гъз да ни е як.
  • 0

#23 shotgun600

shotgun600

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3,761 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W140 600SEL

Posted 15 January 2009 - 11:42

Че беше простотия,беше,но и на мен ми се искаше да стигнат до край и да нахлуят вътре при тия оядени,мазни шопари!!!
Седят на прозореца и се подхилкват,даже единия дебелак като го питаха дали не го е страх да не влязат,вика "еми да заповядат".Отворен и нагъл шопар!!

100% процента са плащали пари на тия да саботират протеста,като го превърнат в селяния,а лапетата толкова и разбират и само чакат някой да почне да
прави золуми,за да почнат и те.
Ако не е Ахмед Доган,този въпросен политически лидер,за който говорят онези заловените,те па на.Само той може да измисли таковъв пъклен план.
  • 0

#24 misterj

misterj

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 828 Posts:
  • Пол:Мъж

Posted 15 January 2009 - 11:59

....На всеки един полицай му е трудно,да носи вкъщи 500-600 лева на месец при положение че стои на кръстовището умрял от студ и покрай него минават коли за ....


Умрял един полицай. Свети Петър му гледа досието и му казва - "абе ти си 50/50. Ей тук е пътя за рая, а ей този дето го пресича е за ада- избирай сам". Полицаят : " Не мога ли да остана на ккръстовището?"
  • 0

#25 Subsonic

Subsonic

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 4,575 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ex W124 230E, 91
    ex W124 260E, 89
    ex S211 E320, 03
    C219 CLS500, 06

Posted 15 January 2009 - 15:19

Това ли са пияните тинейджърчета....?
http://www.dnevnik.b...2&pic=17#pic_17

Или може би това момиче трябва да бъде бита с палки и влачена от трима! полицаи?

http://www.dnevnik.b...552&pic=8#pic_8 - сигурен съм че е крайно опасен престъпник, известен на полицията и крие експлозиви в джобовете си...

Айде да не казваме на черното бяло. Тоя протест вече излезе от мирни граници и то не по вина на хората.

Сигурен съм че ултрасите са ги пуснали по поръчка, за да имат повод полицаите да набият студентите.

поводът за протест вече не е за Гойко, против Серго и Гоце или за приодата в България, а е за правото ни на свободно изразяване на гражданска позиция - в Европа ли жвеем или в Еквадор?
  • 0

#26 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3,037 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Posted 15 January 2009 - 20:51

А това ли е "мирен протест"...? и ако се загледате в снимките-кажете ми колко годишни са според Вас половината на снимките....
Майка и жална на България ако това е Бъдещето и...
(младежа с червеното яке-той ЗНАЕ за какво протестира...)
Публикувано изображение
(аз съм безстрашен....ама нося маска та да не ме познаете)
Публикувано изображение
(удри...)
Публикувано изображение
(аа...как ли съм попаднал там с тоя голям кол...извинявам се-по погрешка)
Публикувано изображение
(ХХто СОУ-отбора по карате...истински мъже...)
Публикувано изображение
(тва е най готиния Мирен протест на които съм бил-чекай да поиграя ръченица)
Публикувано изображение


(източник-МВР сайт)

Та колеги-всяка страна си има гледна точка=извода обаче е един-ако децата ни се появяват на такива мероприята изпълнени с чиста и неподправена злоба към полиция държава и власт....колко ли остава до анархията още....?
.п.п-мнението ми не е политизирано по никакъв начин-просто показвам и другата страна на медала...всеки да си направи сам изводи
  • 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

#27 Esper

Esper

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1,531 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pernik

Posted 15 January 2009 - 22:53

Егаси якото!
Никога не бих повярвал, че може да стане такъв хубав кьотек на пъпа на софия.
Днес служебно имах работа натам, даже си завих един вестник на руло ( с половин цол тръба в него, естествено ) в колата ама колегата не даде да припарим около събитията.
А уж точно той е заклет футболен фен - аз дори не знам откъде се рита топката ;)
  • 0

879897.png


#28 Subsonic

Subsonic

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 4,575 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ex W124 230E, 91
    ex W124 260E, 89
    ex S211 E320, 03
    C219 CLS500, 06

Posted 16 January 2009 - 13:27

Е на сайта на МВР няма да има снимки как дръпват един човек от улицата, събарят го на тротоара зад колите и го спукват от бой...щото е минал от там.

Освен това протестиращите не са въоръжени с палки и пистолети със стоп патрони, нямат сълзотворен газ, нямат каски и щитове.

А тия ултрасчета, с белите връзки и маски на главите, не е ясно кой и защо ги е пратил там. Дали пък някой нарочно не ги е пуснал да дадат повод на полицаите да смачкат студентите.

Монетата има две страни...ама ще дойде Видьовден.

И викаш нямало уважение...ами как ще има - онзи ден чакахме КАТ да дойде 5 часа да напишат протокол че 2 камиона се бяха ударили и бяха задръстили пътя, чак с връзки търсихме патрулка, а те били и те там...на Парламента да пазят страха на управляващите. 70 повиквания към дежурния телефон на КАТ 9824901/02/03, от 166 ти блъсват телефона. От 10:30 до 15:30 сме висели там и регулирахме движението...а тия още не са пристигнали, и взеха да питат кой ще дава пари да изкарат другия виновен.
За това ли да ги уважавам или за това дето колегите им са били невинни хора? А от тия "провокаторите" ни един ударен не е сниман.
  • 0

#29 Рифела

Рифела

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 295 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 16 January 2009 - 15:25

Кучето си лае кервана си върви.По стечение на обстоятелствата,от1995г.посещавам почти всички протести,бях на 10.01.1997г.,бях и онзи ден на 14.01.09г.Някои от вас изказаха мнение че трябвало полицаите да пуснат хората в парламента.Когато влязоха през 97г.какъв беше ефекта,потрошиха всичко,мародерстваха,и опустошиха всичко.А след това с парите на всички нас направиха ремонт и обзаведоха всичко наново.Аз не вярвам зградата,и каквото и да било друго имущество да е отговорно за състоянието в държавата.Този начин не е решение,протести трябва да има,случва се да има и стълкновения,не знам дали някой от вас е попадал в подобна ситуация,не винете полицаите,те са на работа,ако не бяха нямаше и да си помислят да бъдат там.А за другите им задължения ,като посещения на ПТП и т. н.,през деня има два дужурни екипа за София,а нощес е един.Причината е липса на кадри.Работата е непривлекателна за младите момчита,и те са напълно прави,за същата заплата ще си намери работа в София та ако ще да е и с две леви ръце.А правителство не се сваля с камъни,така го свалихме 97г. и кво стана,от трън та на глог че е по висок.Трябва лидер,какъвто ние нямаме,и докато не се появи такъв ще ни опъват всякакви изроди,и некадърници.
  • 0
Публикувано изображение



Публикувано изображение

#30 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3,744 Posts:
  • Пол:Мъж

Posted 16 January 2009 - 15:38

Народецът ни, си заслужава такава управа
Какъвто ни народът, такава ни е и управата

Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users