в моменти като този много се радвам за този форум и за професионалните ви мнения , за което и благодаря .
Колата по-точно е 124 200 СЕ , 122к.с. , '90г. , газова уредба няма , та карам си в задръстването и колата започна да губи обороти , давам и малко гас , тя огасна , запалих я отново , работи около 5 мин , като през това време и подавах гас примерно 1500 об. , тресешесе ,незнам как точно да го опиша просто сякаш и свършва бензина(стрелката показва малко под средата ) и повече изобщо не запали . Стартера си върти , просто не пали . Чаках си пътна помощ 2 часа , накрая ме докараха пред блока , където и оставиха колата ... мъртва на габарити ...
Незнам дали има нещо общо , но ме работи (от 20 дни ) и предно-дясно ел.стъкло , работи нагоре ,но неиска да се сваля
Дали на някой му се е случвало нещо подобно (според търсачката на никой )или има представа какво се повреди или изобщо нещо по въпроса ?
Предварително ви благодаря за отговорите и насокмите
Този пост е редактиран от hektor: 29 ноември 2008 - 10:03
преместена от Общ форум за М.Б.















