Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Покупка на Smart


  • Please log in to reply
45 мнения по тази тема

#31 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 09 юли 2008 - 22:12

Ами преди да го вземеш,в смисъл преди да го платиш отивай при Генади в сервиза му да я погледнат.Щом могат да я правят значи ще могат и да открият ако й има нещо.Малко хора са наясно с тази кола и няма да могат да я "маскират" качествено за продаване.В БалканСтар няма смисъл да ходиш за диагностика с нея понеже ще ти се изсмеят,изгонят,застрелят,изнасилят и други.Да знаеш принципно че сервиза е в Гърция.
  • 0

#32 ja.

ja.

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:

Публикувано 09 юли 2008 - 22:16

Къде е сервиза на Генади?
  • 0

#33 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 09 юли 2008 - 22:20

Ето ТУК си седи темичката.Поразгледай има интересни неща.
  • 0

#34 ja.

ja.

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:

Публикувано 09 юли 2008 - 22:46

Благодаря:)
  • 0

#35 smikov

smikov

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 203 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 10 юли 2008 - 20:52

Да!
Някои хора се учат от грешките на другите, а други се учат от собствените си грежки.
Този човек е от втората категория и е неспасяем случай.
  • 0

#36 ja.

ja.

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:

Публикувано 11 юли 2008 - 20:00

Да!
Някои хора се учат от грешките на другите, а други се учат от собствените си грежки.
Този човек е от втората категория и е неспасяем случай.



Братле, така съм аз уча се от грешките си :)

Обаче слушам и другите и мога да ти кажа, че с доста хора поговорих, които имат Смарт и немат грижи с него:) Сега от един форум не съди по това от колко хора съм взел акъл :)
  • 0

#37 p22

p22

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 837 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ML 270 cdi
    A 170 cdi

Публикувано 12 юли 2008 - 23:08

Ама и вие пък как се нахвърлихте на човека.... Аз пък ще го подкрепя - Смарта си е супер за града и наистина няма друга толкова компактна и с екстри кола. Да, сигурно се чупи, но нашите да не би да не влизат в сервиз. Освен това четейки горните мнения се породи едно чудене у мен: Защо щом е толква кофти кола Смарта и всеки един Фиат е по добър, защо всеки втори италианец кара Смарт, а не Фиат? В Рим, а и в други италиански градове просто не може да се разминеш от Смартове. Да, подръжката там сигурно е по лесна, но все пак хората там не са идиоти и едва ли се кефят да ходят всяка седмица в сервиз.... та не знам. Аз съм за! Мисля че дори и да е проблемна кола ако се подържа и кара нормално и внимателно еджа ли ще е чак толкова зле. А нервите които ще спести човек при паркиране са незаменими. :)
  • 0
Mercedes А 170cdi
Mercedes ML 270cdi
Silentium Universi

#38 smikov

smikov

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 203 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 13 юли 2008 - 18:32

Ама и вие пък как се нахвърлихте на човека.... Аз пък ще го подкрепя - Смарта си е супер за града и наистина няма друга толкова компактна и с екстри кола. Да, сигурно се чупи, но нашите да не би да не влизат в сервиз. Освен това четейки горните мнения се породи едно чудене у мен: Защо щом е толква кофти кола Смарта и всеки един Фиат е по добър, защо всеки втори италианец кара Смарт, а не Фиат? В Рим, а и в други италиански градове просто не може да се разминеш от Смартове. Да, подръжката там сигурно е по лесна, но все пак хората там не са идиоти и едва ли се кефят да ходят всяка седмица в сервиз.... та не знам. Аз съм за! Мисля че дори и да е проблемна кола ако се подържа и кара нормално и внимателно еджа ли ще е чак толкова зле. А нервите които ще спести човек при паркиране са незаменими. :)

В Рим не паркират като в София.Смарт се паркира и му се намира място лесно.За W210 ме таксуват двоино и въртя докато намеря място.За това карат смартове в големите градове.
В САЩ такива не са одобрени и не се продават (освен ако не си го кораш в имението) и ги няма по пътищата и в градовете.
А човекът щом иска да си я купува-парите са си негови.
  • 0

#39 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 18 юли 2008 - 08:47

В Рим не паркират като в София.Смарт се паркира и му се намира място лесно.За W210 ме таксуват двоино и въртя докато намеря място.За това карат смартове в големите градове.
В САЩ такива не са одобрени и не се продават (освен ако не си го кораш в имението) и ги няма по пътищата и в градовете.
А човекът щом иска да си я купува-парите са си негови.



Колега в грешка си. Новия модел на смарт фор ту се продава в америка. Показаха го по телевизията даже една рапър звезда се чудеше и маеше на тази играчка!
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#40 Nikefi4

Nikefi4

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 205 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    W 208 230 KOMPRESSOR

Публикувано 19 юли 2008 - 12:26

винаги ми е било интересно като някой ми каже че неможело да се намери място за паркиране????!!!!!Аз живея във Варна на центъра и винаги си намирам място,ако ходя някъде с колата(а аз пеша не ходя) то винаги си намирам място.В София бях миналата седмица и си паркирах в центъра без проблеми и винаги когато съм ходил е имало място и за мен.Преди карах бус Ивеко и пак съм нямал проблеми с паркирането.Моята е S 124 и я паркирам на места с по една педя отпред и одзад.Като я взех ме питаха как съм щял да я паркирам ??>>>> ами на калпавия майстор незнам кое не му пречи>>>> колега я си вземи един мотор и не се занимавай с глупости! Успех с СмартА! :flagMB new:
  • 0
S 124 200 TE 16

#41 ja.

ja.

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:

Публикувано 21 юли 2008 - 09:17

винаги ми е било интересно като някой ми каже че неможело да се намери място за паркиране????!!!!!Аз живея във Варна на центъра и винаги си намирам място,ако ходя някъде с колата(а аз пеша не ходя) то винаги си намирам място.В София бях миналата седмица и си паркирах в центъра без проблеми и винаги когато съм ходил е имало място и за мен.Преди карах бус Ивеко и пак съм нямал проблеми с паркирането.Моята е S 124 и я паркирам на места с по една педя отпред и одзад.Като я взех ме питаха как съм щял да я паркирам ??>>>> ами на калпавия майстор незнам кое не му пречи>>>> колега я си вземи един мотор и не се занимавай с глупости! Успех с СмартА! :flagMB new:



Абе ела да поживееш тука една година и всеки ден да имаш по 3-4 срещи в центъра на различни места, тогава тръгни с парахода да търсиш места за паркиране по няколко пъти на ден. И напрежението да не закъснееш да е с тебе, и нервите, че всеки е паркирал без да мисли за другия, и т.н. Пък после ела пак и напиши тоя пост.

8 години съм живял във Варна ама няма нищо общо с блъсканицата в София да ти кажа...
  • 0

#42 mbenz

mbenz

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2892 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    МВ 124/Е 250D 20V'94г.

Публикувано 21 юли 2008 - 09:36

Като гледам работата отива към купуване на колето и остава да пожелаем успех,и късмет само! ;) И после-снимки и мнение...

П.С. Абе,ако има кой да ми подари едно такова не бих отказал...ама няма меракли...! :nono: :kill_myself:
  • 0
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#43 ja.

ja.

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:

Публикувано 21 юли 2008 - 10:16

Ами то си е подарък за 6-7К :)
  • 0

#44 brpi

brpi

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1243 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Karlsruhe,Germany
  • Автомобил:
    W124 300D 603
    W124 230E 102

Публикувано 22 юли 2008 - 11:51

За 6-7 к бая години ще се возиш на такси и няма да имаш проблем никакав с паркирането по центара. :)
Ама купуваи смело и дано да си готин агент -кат гръмне нещо да казваш какви са ти мъките.
  • 0
W 124 - 300D
W 124 - 230E

#45 ja.

ja.

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:

Публикувано 22 юли 2008 - 16:02

За една година са заминали на таксита, да ти кажа:)

Ако се прецака нещо ше пиша, ама нека да взема първо :)
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни