Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем със Смарт


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 maniche

maniche

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 35 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:София

Публикувано 23 януари 2008 - 12:50

По принцип горивен филтър се сменя на около 30 000 км... Демек веднъж сменят, веднъж не. Аз лично го сменям при всяка смяна на масло на 15 000 км. Не се знае какво сипваме...

А като загрее колата и я оставиш да работи на свободен ход (спряла си някъде и оставяш колата запалена, естествено като си в нея, да не ме разбере некой да я остави да работи и да си отиде на работа ;)) има ли колебания в оборотите? И проблеми при паленете като е загряла има ли? Примерно запалваш, качва обороти и после веднага те падат...

И къде ходи на диагностика, че не могли да прочетат грешките?


Ами такива проблеми няма само както казах при спиране и то не винаги но често се случва.На диагностика ходих в Горна баня,човека се занимава само с :flagMB new:
  • 0

#17 maniche

maniche

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 35 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:София

Публикувано 23 януари 2008 - 12:56

Така или иначе си го купила, няма да ти се налага кой знае колко да доплатиш - смени го да видим какво ще стане :icon_welldone:



OK.още в събота ще опитам да се бутна някъде за смяна.Обаче имам още едно въпросче.....отлепи ми се дясното странично огледало.С какво да го залепя и дали ако отида в някой сервиз ще се занимават с моите дреболийки
  • 0

#18 300_TE_4MATIC

300_TE_4MATIC

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 90 Мнения:

Публикувано 26 януари 2008 - 20:01

OK.още в събота ще опитам да се бутна някъде за смяна.Обаче имам още едно въпросче.....отлепи ми се дясното странично огледало.С какво да го залепя и дали ако отида в някой сервиз ще се занимават с моите дреболийки

Що пък да е залепено, не е ли на нещо като щипки, един път съм слагал дясно огледало и мился само се натиска и си щраква ....??? А това с притрисането може да е от много работи....требе разбиращ да го погледне.
  • 0

#19 Гост

Гост

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 107 Мнения:

Публикувано 26 януари 2008 - 20:36

Що пък да е залепено, не е ли на нещо като щипки, един път съм слагал дясно огледало и мился само се натиска и си щраква ....??? А това с притрисането може да е от много работи....требе разбиращ да го погледне.


Пластмасата под огледалото е на щипки. Самото огледало е залепено за нея.

Може да пробваш със силикон, който лепи и пластмаса или с двойнозалепваща лепенка на Tesa, тя е с мек слой м/у двата залепващи и носи на вибрации.
  • 0
'бах маа му...




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни