Към съдържанието

  •  

Taysan

Регистрация: 27 дек 2008
Офлайн Последно: 09 яну 2009 - 16:28:21
-----

Моите теми

Mercedes 123 CE coupe

27 декември 2008 - 20:01

Здравейте на всички във форума!!!Аз сам нов тук и предварително се извинявам,ако задам някой глупав въпрос!Отдавна сам фен на автомобилите на Мерцедес и надявам се в най-скоро време да стана притежател,затова се обращам кам вас!Днес се влюбих в един автомобил!Според собстеника е Мерцедес 123 CE купе!Автомобилат е 84-та година с 6 цилиндров двигател, заводски тунинг,кожен салон,лети джанти от БМВ М паур!Гумите са бих казъл не за лек автомобил,а за трактор!Цената която иска за самолета е 7000 лв.Колата от 2 години не е в движение и според собственика няма друга такава в БГ.МОЛЯ ВИ дайте ми някаква информация и съвет...разчитам на вас!Заслужава ли си парите,на каква цена са частите,долу горе какав им е разхода на гориво?Забравих да кажа,че е 2.8 двигателя и 190 коня!Моля ви пишете ми!!!Благодаря предварително!