Към съдържанието

  •  

Gul

Регистрация: 20 апр 2022
Офлайн Последно: 29 авг 2024 - 20:58:55
-----

Моите теми

Поръчка на EQE AMG 350+

20 април 2022 - 11:44

Поръчах EQE AMG 350+ тук в Амстердам. Има ли някой който е скочил също?

 

Продадох BMW 5 (F10) и поради липсата на добър модел смених марката.  Tesla-та не ми хареса ;-)