Поръчах EQE AMG 350+ тук в Амстердам. Има ли някой който е скочил също?
Продадох BMW 5 (F10) и поради липсата на добър модел смених марката. Tesla-та не ми хареса ;-)
Не казвам
Gul не е добавил приятели
Няма последни посетители
20 април 2022 - 11:44
Поръчах EQE AMG 350+ тук в Амстердам. Има ли някой който е скочил също?
Продадох BMW 5 (F10) и поради липсата на добър модел смених марката. Tesla-та не ми хареса ;-)
Community Forum Software by IP.Board
Лицензиран на: Мерцедес-Бенц Клуб България
IPB Freelancers - Mod-Mall.com

Публикации