CDI мотор ли е колега.
Не стандартен дизел с роторна (електронна) помпа.
Не казвам
hary666 не е добавил приятели
07 януари 2008 - 10:41
CDI мотор ли е колега.
Community Forum Software by IP.Board
Лицензиран на: Мерцедес-Бенц Клуб България
IPB Freelancers - Mod-Mall.com

Публикации