Към съдържанието

  •  

TOSCH

Регистрация: 22 ное 2007
Офлайн Последно: 05 сеп 2015 - 14:08:31
-----

Моите мнения

В тема:S 320 CDI

14 август 2014 - 20:16

Под чистачките са ,колега,това не е Е класа!На Е класата са някъде в ляво!Порових се малко и ги намерих.


В тема:S 320 CDI

13 август 2014 - 20:25

Къде се намират?Ако са те то ще духа топло още от първото пален ,а то първо духа студено и после почва да духа топло.