Към съдържанието

  •  

dstoy

Регистрация: 12 ное 2007
Офлайн Последно: 13 ное 2007 - 16:43:35
-----

Моите теми

Smart - верига или ремък?

12 ноември 2007 - 19:39

Смарта с ангренажен ремък ли е или с верига? Какво друго трябва да му сменя, че взех такова 2000та година за жена ми?