Към съдържанието

  •  

ivang

Регистрация: 27 яну 2017
Офлайн Последно: 29 яну 2017 - 15:52:11
-----

Моите мнения

В тема:Mercedes E200 CDI такси - мнения

28 януари 2017 - 22:23

Колеги, доста сте писали, благодаря за мненията. Колата от първия пост(обявата) е просто извадка, не съм се ориентирал към нея. Реално ще гледам нещо поне 10 000 евро и нагоре да бъде, а за цвета винаги може да се фолира или да намеря черна такава, виждам, че има. Пример: http://suchen.mobile...pOfPage&top=3:3

 

Това което съм изпратил е просто примери.. реално на живо си е друго да се види, пробва, провери в сервиз. Идеята ми с темата беше да видя дали някой друг не си е взимал нещо подобно и да сподели мнение :)