- Мерцедес-Бенц Клуб България
- → Разглежда профил на: Мнения: Don_pepone
Профил информация
- Група: Нови потребители
- Мнения: 13
- Разглеждан: 2519
- Титла: Прохождащ
- Възраст: Няма попълнена възраст
- Рожден ден: Няма попълнена дата
-
Пол
Не казвам
-
Град
Dobrich/varna
Други данни
-
Автомобил
Saab 9-3 2.8V6 turbo 2006y
Моите мнения
В тема:Airmatik
16 април 2018 - 06:30
Привет отново..
Имам още едно питане сед всичкото четене относно разликите между Авангард -елеганс
Когато колата е Airmatic има ли пак разлика в височината и твърдостта между двете модификации (различна заводска настройка на аирматика ) или тогава разликите са само в оборудването
Имам още едно питане сед всичкото четене относно разликите между Авангард -елеганс
Когато колата е Airmatic има ли пак разлика в височината и твърдостта между двете модификации (различна заводска настройка на аирматика ) или тогава разликите са само в оборудването
В тема:Airmatik
07 април 2018 - 17:57
Благодаря за инфото.
Аз като купя кола си сменям всички възможни течности за да съм спокоен, понеже човек не може да вярва на продавача как всичко е сменено поради факта, е повечето лъжат за това.
Относно просвета, ако е 17-18см по принцип и в лифт мод отива на 19-20 с супер
Просто ми се вижда много това18 в нормална стойка, понеже Е класаа не е като да изглежда толкова висока
В тема:Airmatik
07 април 2018 - 11:23
Като си мерил , била ли е на идеално равно място, без никакви наклони...?
Малко в страни от темата но да питам 4матика дава ли някакви хронични проблеми (дифове, полуоски,карета...)
В тема:Airmatik
06 април 2018 - 19:56
Калибрацията е ясна ![]()
Въпроса ми по-скоро е колко е по дефолт височината по принцип и най-вече ме интересува колко може да е макс Лифтната.. Сегашната ми кола е с пружини е и 155мм клиренс и мисля следващата да нее по-ниска,а ако е аирматик да се повдига поне на толкова,а ако може и повече. Идеята в случая е да си е вдигам преди да я вкарам в паркинга, понеже подхода е кофти и последните 50м са рискови за броните ![]()
Не зная дали е фактор но гледам (питам) за 4матик вариант
В тема:Airmatik
06 април 2018 - 15:07
Привет на всички,
Някой знае ли колко милиметра е пътният просвет(ground clearance-a) на Е класата w211 с Airmatic.
Интересува ме в нормален режим колко е и в Лифт мод колко още се повдига
- Мерцедес-Бенц Клуб България
- → Разглежда профил на: Мнения: Don_pepone
- Privacy Policy





Публикации