Да не отварям нова тема пиша в тази. От няколко седмици ми изписва "Dipped beam, left" , смених крушката на ксенона , но продължава да дава грешката понякога. Дали не си е тръгнал баласта? Старата крушка също си светеше добре, още не беше порозовяла. Мога ли със Star Diagnosis-а да хвана къде е проблема?
Lazarus
Регистрация: 12 апр 2016Офлайн Последно: 13 май 2016 - 17:12:22





Публикации
Не казвам
