Към съдържанието

  •  

nikalas87

Регистрация: 06 мар 2014
Офлайн Последно: 15 окт 2015 - 11:10:27
-----

Моите мнения

В тема:Лоша миризма от климатика

19 септември 2014 - 09:31

ще си позволя да използвам темата на колегата , но да попитам къде се намира маркучето , от което се изтича конденза при работата на климатика , защото мисля ,че ми е запушено и затова се задържа конденз в купето и следователно се появява лошата миризма след спирането на климатика . благодаря предварително