Jump to content

  •  

SLADE

Member Since 06 Dec 2013
Offline Last Active 18 Dec 2013 - 19:32:49
-----

#338136 Закупуване на Мерцедес и още нещо...

Posted by SLADE on 06 December 2013 - 21:29

Здравей. Като цяло искам да го променя, но като за начло искам да започна от двигателя и най-вече да бъде бензин/турбо.

Интересува ме кой ще бъде най-подходящия мотор, ако е възможно сток за турбиниране - надявам се, че има такъв, но дали ще го има на 124

След което ще последват въпроси от рода на това какво ще трябва да променя по двигателя за да е здрав и издръжлив на напъна и дали частите ще мога да ги взема от друг Мерцедес или ще трябват специални нови части. Става въпрос за колектор, дюзи, генерация, турбо, кулер, биели, бутала и т.н.

Очаквам вашата помощ и пак казвам, дано темата стане по-известна и заедно направим един добър проект :)

Поздрави!


  • 1


#338121 Закупуване на Мерцедес и още нещо...

Posted by SLADE on 06 December 2013 - 18:47

Здравейте, колеги. Голям фен съм на Мерцедес от много време, почитател съм на 190, 124 - общо взето тази форма(по-старите модели).

Решил съм да си купя Мерцедес, който ще е изцяло за кеф. Ще си е редовен и в движение, но постоянно ще е гаражен за да му се правят подобрения.

Пускам тази тема и се извинявам, ако не е в подходящия раздел, ако трябва нека някой модератор я премести - та... Искам вашата помощ, какъв Мерцедес да си взема, какъв двигател да търся и дали случайно сток може да се тунингова, ако не - какво трябва да се смени или е най-добре да присадя нов двигател, но проблема е, че после ще има голями разправии по КАТ.

Предполагам, че няма да вземете темата ми на сериозно заради въпросите, които ви задавам, но ви уверявам, че съм напълно сериозен и, че като започна нещо не се спирам докато не го направя докрай... Просто искам мнение от човек, който вече го е правил това и ще ми даде най-добрият съвет за да направя най-доброто, което мога. Не казвам, че утре го купувам и до 1 месец е готов, но дори и 1г. да ми отнеме важното е да ценим по-старите автомобили и да се грижим за тях, а именно това искам аз. Нещо по-различно и хубаво!

Надявам се на вашата помощ, нека заедно направим един нов проект на който ще се радват всички после :)

Поздрави,

Григор


  • 1