Към съдържанието

  •  

dvdimitrov

Регистрация: 03 юли 2012
Офлайн Последно: 12 фев 2013 - 00:46:00
-----

Моите мнения

В тема:инфо за климатика(парното)?

03 юли 2012 - 00:45

Здравейте колеги,
наскоро придобих един МБ модел е320 4матик 2000г комби авангард V6.Има ли вариант климатроника да работи на самотек без да е включен на топло или студено.Доста време го човъркам без успех....

В тема:Искам мнения за Е320 4матик бензин 2000 година 224коня

03 юли 2012 - 00:34

Здравейте колеги,
наскоро придобих един МБ модел е320 4матик 2000г комби авангард V6 произведен за Италия и внос от там.
Всичко добре,ама като включиш на задна,от място на по-голям баир или ако излизаш от подемник и предните гуми застанат точно на средата където е синхронизатора на подемника и е като мини легнал полицай не може да откъне.Трябва да дадеш малко напред , да включеш задна,да се засилеш леко и няма проблем, но на баир на зад забрави.
В Пловдив един от най-големите мастори на скоростни кутии ми казват ,че преди да роди така се почва.
Минах си съответно през Балкан Стар за пълна диагностика още преди да я придобия и казаха ,че всичко е ОК.
За всеки случей смених маслата на 2-та диференциала и раздатъчната кутия с оригинални на мерцедес, но нямаше ефект.
МОЛЯ ЗА ПОМОЩ.........