Към съдържанието

  •  

jwr

Регистрация: 31 май 2012
Офлайн Последно: 05 юни 2012 - 21:22:12
-----

Моите мнения

В тема:Проблем с паленето W203

31 май 2012 - 21:01

Здравейте ,

Карам от известно време C220 w203 , изминавам 200 км , покой на колата 2 дни , качвам се да паля , но не иска , върти но не пали , грешки не изписва , лампата за свещите загасва . . Моля за съдействие