Здравейте ,
Карам от известно време C220 w203 , изминавам 200 км , покой на колата 2 дни , качвам се да паля , но не иска , върти но не пали , грешки не изписва , лампата за свещите загасва . . Моля за съдействие
jwr
Регистрация: 31 май 2012Офлайн Последно: 05 юни 2012 - 21:22:12





Публикации
Не казвам
