Към съдържанието

  •  

emicha

Регистрация: 14 май 2012
Офлайн Последно: 23 май 2012 - 19:35:33
-----

Моите теми

Автопилот и неотмерване на бензин?

14 май 2012 - 15:32

Здравейте,

От няколко седмици съм горд собственик на Mercedes C Coupe (W203) 2001 година.
Радостта ми отчасти изчезна като видях, че стрелката за бензина не отчита правилно. Доколкото разбрах автомобила е с два резервоара и помпата между тях не работила правилно. Въпросът е, че ми го диагностицираха доста непрофесионално и на око ми казаха какъв е проблемът. Иска ми се да мина през хубав сервиз, но ако можете да ми препоръчате някой и ако имате представа ориантировъчно колко пари би струбав подобен преглед доли и в balkanstar?
Също така имам някакви съмнения, че автопилотът не ми работи - limit-ирането работи, но не ми поддържа скоростта. Как ли не я бутах тази пръчица и не става. Има ли чалъм по-специален (надали, но да си питам) и ако наистина не работи, как може да се диагностицира проблемът?

Благодаря ви предварително за съветите ви.

Лек ден! :)