Jump to content

  •  

rrosenbg

Member Since 23 Feb 2012
Offline Last Active 28 Nov 2012 - 20:58:20
-----

Topics I've Started

Важно помагайте ПРОБЛЕМ АВS

28 November 2012 - 11:51

Здравейте колеги , надявам се някой който разбира да помогне!!!
Имам Мерцедес Ц203 Ц200 КОМПРЕСОР купе спорт 2001г. с изгорял блок на абс,
с много търсене открих ел.блок на добра цена но кода на блока е различен, ако някой се е сблъсквал със същия проблем да пише!!!
Номер на моя блок А2035451632 ,
а този здравия е А2095452632
дали ще стане или трябва да се програмира ?

Климатроник

02 June 2012 - 13:43

ЗРАВЕЙТЕ колеги , имам няколко въпроса - проблеми с който се мъча с мерцедес ц200 компресор 2001г.
1. Като включа климатроника и не иска да спира , в смисъл в другите коли като натиснеш копчето auto се включва като го натиснеш пак и си изгся . При мен трябва да сменя потока на въздуха или силата на вентилатора за да спре да работи .
Как по дяволите си настроувате климатроника , на ауто ли ви духа и има ли режима аз да си го настройвам
2. Бутона ac off rest за какво се използва немога да разбера натискам го светва лампа а нищо не се случва.
3. От два дена като карам без да съм вклю. климатика усетих че ми духа студен въздух от лявата страна , студен все едно работи климатик а от дясно си духа атмосверен въздух , толкова е студен че взе под стъклото да кондензира . Чудя се как се получава това , след като не съм пуснал климатик , да не би да е някакъв автоматичен режим или нещо е укъсил климатика

За какво е това копче?

08 April 2012 - 19:44

Някой да знае закакво е този бутон , натискам го но не рзбирам какво се променя , за какво служи???

фарове на СL203

31 March 2012 - 19:49

Някой дали е пробвал да сложи фарове от ц-класа , на ц купе 2001г. дали са съвместими !!!

Борд комп на W203 Coupe

26 February 2012 - 19:52

Здр. на всички , първо да ви поздравя за страхотния форум и дано да си помагаме!!!
От една седмица съм горд собственик на Мерцедес купе Ц200 компресор - страхотен автомобил , досега съм сменил доста колички , ама тази ме грабна най много и понеже съм педант на тема подръжка на автомобил като си взема кола почвам да оправям всеки проблем за да стане като магазинна . Така.................
Като я взех я почистих оосновно разглобих половината купе , почистих салона - кожа , подменям алуминиевите панели - много бяха замърсени , сложих кори под двг и т.н.
Та сега след разучването на колата открих няколко проблема -
1. Може ли освен от волана /копчетата/ от другаде да се настрои борд компютъра , като влезна в менюто за да се придвижа нагоре/надолу ми исписва +/- а точно това копче не ми работи !!!
2. При отваряне на соларния таван като задържа в задна позиция , почват първо щорите да се прибират и след това спират и започва да бръмчи, явно машинката се мъчи и не се отваря покрива !!!
Общо взето това е засега , ако някой може да помогне , моля...