здравеите, специално се регистрирах тук за да ви помоля, да ми дадете съвет какви са хубавите и лошите страни на Мерцедес А класа.
Много ми харесва но нищо не знам за нея, дали не е недоносчето на Мерцедес. Цената не е малка и преди да скоча във далбокото реших да питам тези които са карали такава кола.
кирилица моля
cosmopolitan_pavlov
Регистрация: 02 сеп 2006Офлайн Последно: 07 сеп 2006 - 21:39:27





Публикации
Не казвам
