Към съдържанието

  •  

dosseto

Регистрация: 25 юни 2010
Офлайн Последно: 29 юни 2010 - 22:36:50
-----

Моите мнения

В тема:Проблем във вакум врати W220

28 юни 2010 - 22:27

Пробема го търси в сервиз при квалифицирани механици.
Мога да ти изброя няколко възможни причини за твоя проблем, но невиждам с какво ще ти помогна, защото няма да се справиш сам ;)

Ако имаш някаква идея я казвай, ако не замалчи по добре.Дали мога да си я оправя сам или не това го остави на мен.

В тема:Регулиране на чистачките на W220

28 юни 2010 - 22:24

Колеги , ако ще ми давате някаква идеа за регулирането ми дайте.Стига с тия остроумия.Не си мислете ,че вие сте виждали и знаете какво е диагностика.Като не ви се отговаря адекватно не ви карам на сила,май си нямате работа по цял ден и клечите на компа и се заяаждате и пишете глупости само.ЗА ВАША ИНФОРМАЦИЯ НА ДИАГНОСТИКАТА МИ ДАВА , ЧЕ НЕ СА В ИЗХОДНО ПОЛОЖЕНИЕ ЧИСТАЧКИТЕ И ТРЯБВА ДА СЕ РЕГУЛИРАТ.Та кива глупости и врели некипели , че сензора не ми работи не е вярно.