Проблема е следния:от няколко седмици ,че и месеци при горещо време когато включвам климатроника, няма я тази студена струя която да ми охлади купето и съответно да поддържа градусите които са му зададени,опитва се от време на време да подухва студено но не се получава,дори нещо повече-духа топло в повечето случаи.Понеже съм първи собственик и нищо не се е правило за цели 5 години (като изключим смяната на въздушни филтри които съм сменял на всяка смяна на маслото и останалите филтри),мисля че е дошло време за зареждане с фреон.И като отидох при един майстор които ми сложи един уред за измерване на температурата в купето,отвори предния капак,където включи и там други маркучи и почна да замерва,накрая ми каза,че ще трябва да се долее фреон.Също ми каза: "Ще източим твоя за да видим колко е останал,след това ще го върнем и ще долеем колкото е необходимо".И аз все пак си мисля че има значение какъв фреон ще долеем,неможе да е някое си "гаражно производство".Та идеята ми беше,така ли се процедира или си има и други подробности-тънкости които трябва да се изпълнят-спазят,и относно фреона как да разбера аз какъв да искам да ми се долее... и въобще имали нещо друго което трябва да се направи... и по какъв начин, че един ден да мога отново с кеф да си пътувам с "автоматичния си двузонов климатроник"
- Мерцедес-Бенц Клуб България
- → Разглежда профил на: Теми: ВладеТо
Профил информация
- Група: Потребители на форума
- Мнения: 8
- Разглеждан: 2587
- Титла: Прохождащ
- Възраст: Няма попълнена възраст
- Рожден ден: Няма попълнена дата
-
Пол
Мъж
-
Град
София
Други данни
-
Автомобил
C Class W203, 2005 godina.
0
Neutral
Инструменти
Приятели
ВладеТо не е добавил приятели
Последни посетители
Няма последни посетители
Моите теми
КЛИМАТРОНИК - ФРЕОН МОЖЕ БИ?!!
21 юли 2011 - 18:41
Здр. на всички.Започвам от автомобила,става въпрос за C240 4Matic 2004 производство,първа регистрация-02.2005г.
Проблема е следния:от няколко седмици ,че и месеци при горещо време когато включвам климатроника, няма я тази студена струя която да ми охлади купето и съответно да поддържа градусите които са му зададени,опитва се от време на време да подухва студено но не се получава,дори нещо повече-духа топло в повечето случаи.Понеже съм първи собственик и нищо не се е правило за цели 5 години (като изключим смяната на въздушни филтри които съм сменял на всяка смяна на маслото и останалите филтри),мисля че е дошло време за зареждане с фреон.И като отидох при един майстор които ми сложи един уред за измерване на температурата в купето,отвори предния капак,където включи и там други маркучи и почна да замерва,накрая ми каза,че ще трябва да се долее фреон.Също ми каза: "Ще източим твоя за да видим колко е останал,след това ще го върнем и ще долеем колкото е необходимо".И аз все пак си мисля че има значение какъв фреон ще долеем,неможе да е някое си "гаражно производство".Та идеята ми беше,така ли се процедира или си има и други подробности-тънкости които трябва да се изпълнят-спазят,и относно фреона как да разбера аз какъв да искам да ми се долее... и въобще имали нещо друго което трябва да се направи... и по какъв начин, че един ден да мога отново с кеф да си пътувам с "автоматичния си двузонов климатроник"
)))) БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! (гр.СОФИЯ)
Проблема е следния:от няколко седмици ,че и месеци при горещо време когато включвам климатроника, няма я тази студена струя която да ми охлади купето и съответно да поддържа градусите които са му зададени,опитва се от време на време да подухва студено но не се получава,дори нещо повече-духа топло в повечето случаи.Понеже съм първи собственик и нищо не се е правило за цели 5 години (като изключим смяната на въздушни филтри които съм сменял на всяка смяна на маслото и останалите филтри),мисля че е дошло време за зареждане с фреон.И като отидох при един майстор които ми сложи един уред за измерване на температурата в купето,отвори предния капак,където включи и там други маркучи и почна да замерва,накрая ми каза,че ще трябва да се долее фреон.Също ми каза: "Ще източим твоя за да видим колко е останал,след това ще го върнем и ще долеем колкото е необходимо".И аз все пак си мисля че има значение какъв фреон ще долеем,неможе да е някое си "гаражно производство".Та идеята ми беше,така ли се процедира или си има и други подробности-тънкости които трябва да се изпълнят-спазят,и относно фреона как да разбера аз какъв да искам да ми се долее... и въобще имали нещо друго което трябва да се направи... и по какъв начин, че един ден да мога отново с кеф да си пътувам с "автоматичния си двузонов климатроник"
- Мерцедес-Бенц Клуб България
- → Разглежда профил на: Теми: ВладеТо
- Privacy Policy





Публикации