Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

За заветната Хидравлика !Как да си решим един шибан проблем за много пари !


  • Please log in to reply
17 мнения по тази тема

#16 fiveq

fiveq

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 598 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:Sofia,Bg.
  • Интереси:Обичам да карам, музиката (почти от всякакъв тип), хубавите парфюми,удоволствията в живота и мнооого други неща, просто ме питайте.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 16 юни 2008 - 20:18

Е, вече стана 1 година откакто я карам аз. Нямам никакви такива горе описани проблеми! Върви пущината та се кине, па ако е "италианка" , па и от "Горубляне" Явно е и въпрос и на късмет.

:drift1: Айде, лека и безаварийна Ви желая на всички ви.
  • 0
5q



Публикувано изображение




Публикувано изображение

#17 Esper

Esper

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1531 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pernik

Публикувано 18 юни 2008 - 22:49

Колеги, не е ли по-точно да пишем "хидравликата" в кавички в тоя случай?
Що ми се струва, че там няма нищо "хидравлично" а по-скоро цялата тази простотия е един електро-усилвател?
Не че това променя нещата, браво на колега за желанието да сподели но на мен не ми се свързват понятията хидравлика с пикливата електроника :rolleyes:
И пак да кажа, че не съм сигурен ква е реализацията при А класата.
При фиатите например си е чист електроусилвател без грам течност, опелите пък въртят хидравличната помпа с елертромотор.
Там обаче електромотора е правотоков а вие май говорите за инвертор на асинхронен мотор, което предразполага към фиатската реализация от примера...
Тези платки наистина нямат ремонт.
Ако на някой му говори нещо името Мирчо Табаков - е, той се е отказал да ремонтира подобно нещо.
За мен е достатъчно показателно :icon_coolgrin:
  • 0

879897.png


#18 dani1977

dani1977

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 1 Мнения:

Публикувано 08 декември 2008 - 17:07

Здравейте някой свалял ли е тая хидравлика, на мен ми се струва че трябва да сваля радиатора от пред та да може да я отвиеш и с какъв ключ,аз днес пробвах да ги отвия но не успях болтовете ми се струваха гладки и незнам.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни