Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Обръщане на волан на Mercedes-Benz А 160


  • Please log in to reply
4 мнения по тази тема

#1 natali13

natali13

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 1 Мнения:

Публикувано 04 януари 2008 - 20:31

Харесах си Mercedes-Benz А 160 в Германия и искам да си го купя. Цената е 1500Е. Проблем: с обратен волан е колата.
Може ли в България някъде да се обърне и колко може да струва това...заслужава ли си за тази цена...Колата е на 236 000 км
  • 0

#2 Тоцата

Тоцата

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 543 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:от село съм :)
  • Автомобил:
    FORD EXPLORER

Публикувано 04 януари 2008 - 22:24

Харесах си Mercedes-Benz А 160 в Германия и искам да си го купя. Цената е 1500Е. Проблем: с обратен волан е колата.
Може ли в България някъде да се обърне и колко може да струва това...заслужава ли си за тази цена...Колата е на 236 000 км


То затова и цената е такава... Иначе обръщането на волан е желателно да се прави от наистина добър сервиз, в който да имат представа как точно се прави, понеже не е само до смяна на волана... А един такъв сервиз май ще вземе солидна сума. Хубаво е да се провери кой го е правил и дали още му движат колите :).

Поздрави.
  • 0

#3 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 05 януари 2008 - 05:19

Приказка без край.......................лично мнение - не се занимавай. :flagMB new:
  • 0
.

#4 Stef53

Stef53

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 18 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Asenovgrad
  • Автомобил:
    Mercedes A160 benzin

Публикувано 19 ноември 2017 - 00:15

Карай си с ляв волан.Аз от Англия я докарах и сина вече я кара от 2010г. без проблем.За да е сигурно трябва в реномиран сервиз,а там нищо чудно да ти вземат колкото цената на колата


  • 0

#5 Stef53

Stef53

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 18 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Asenovgrad
  • Автомобил:
    Mercedes A160 benzin

Публикувано 16 декември 2017 - 00:59

цената според мен е добра,Германците поне не лъжат в километаражите.Видал съм километражи по на 700 000км и за по висока цена,по добре я карай с ляв волан,аз я докарах от Англия с ляв волан  2010г. и сина така я кара вече 7г. без проблем,малко е по неудобна при изпреварване на камиони или автобуси,но с внимателно изнасяне и добра видимост става.Чул съм че ги сменяли в Туция,в България вероятно в официален сервиз на Мерцедес,но ще ти вземат най-малко още толкова,ако толкова държиш на колата и искаш и да й смениш волана по добре питай в Германия там и е мястото,където могат да го сменят  и гарантират за нея,от колкото другаде от пишман майстори.


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни