Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем със парното и осветлението вътреW123


  • Please log in to reply
4 мнения по тази тема

#1 damian-123

damian-123

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 73 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Троян

Публикувано 19 декември 2007 - 22:51

здравеите колеги.Значи моя проблем е със бушоните на мерцедес 123 200Д.Искам да ви попитам защо ми гори бушона на парното...един ми вика нетрябва да паля когато е вклучено парното.Дали е възможно да е от това :dontknow: И още един проблем имам със осветлението на таблото и на парното (копчетата които светят)Не е от бушона само това видях.Благодаря предварително.
  • 0

#2 Benz2007

Benz2007

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 326 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Parvomai

Публикувано 19 декември 2007 - 23:07

здравеите колеги.Значи моя проблем е със бушоните на мерцедес 123 200Д.Искам да ви попитам защо ми гори бушона на парното...един ми вика нетрябва да паля когато е вклучено парното.Дали е възможно да е от това :dontknow: И още един проблем имам със осветлението на таблото и на парното (копчетата които светят)Не е от бушона само това видях.Благодаря предварително.


1. Не трябва да гори предпазителя, независимо че палиш колата,
периодично ли изгаря, някой кабел да не се опира в маса.
2. За осветлението има потециометър на таблото за силата на светене на тези крушки,
той се разпоява от време на време, свалене на таблото и споика на ново, има и предпазител на самото табло, с такава фасонка е като на крушките ма е червена, погледни и него.
Успех.
  • 0

#3 damian-123

damian-123

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 73 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Троян

Публикувано 20 декември 2007 - 16:56

благодаря за отговора... :tongue: :staro:
  • 0

#4 damian-123

damian-123

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 73 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Троян

Публикувано 20 декември 2007 - 22:09

оправихго проблема :0_yahoo: то маи нее и било проблем ами просто вътре копчето ми правило проблем и едвам се наглася да светне вътре :tongue:
  • 0

#5 Lusco

Lusco

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 583 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 2.5D комби автоматик

Публикувано 20 декември 2007 - 23:37

здравеите колеги.Значи моя проблем е със бушоните на мерцедес 123 200Д.Искам да ви попитам защо ми гори бушона на парното...един ми вика нетрябва да паля когато е вклучено парното.Дали е възможно да е от това :dontknow: И още един проблем имам със осветлението на таблото и на парното (копчетата които светят)Не е от бушона само това видях.Благодаря предварително.


За да гори бушончето на парното значи има по-голяма консумация. Ако на него е само парното провери по веригата за утечка или вентилаторчето се е напълнило с боклук по втулките на оста - ще върти по-бавно - напръскай ги с WD.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни