Jump to content

  •  

Photo
- - - - -

Компютър за запалване Е 124 купеОткраднаха ми конпютъра ;(


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#16 terranova

terranova

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 11 November 2007 - 15:41

да много си прав. Ама крайна сметка ние го обърнахме на лавче а не с нещо да си помогнем:) Та моя въпрос е такъв от каде мога да си намера друг комутатор ама да е същия номер като стария
  • 0

#17 LYNX

LYNX

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,380 Posts:
  • Пол:Мъж

Posted 11 November 2007 - 15:45

http://www.mbclub.bg...d...ic=8095&hl=
  • 0

#18 terranova

terranova

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 11 November 2007 - 15:57

мерси за инфото ама мойта кола е Е200 16V купе 136hp и номера ми е 018-545-10-32
  • 0

#19 LYNX

LYNX

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,380 Posts:
  • Пол:Мъж

Posted 11 November 2007 - 16:37

този номер дето си го писал,...сигурен ли е ,..да не е оригиналния,защото с годините сменят номенклатурата и има нови номера-заместващи стария .

дай номера на рамата,...пълния!
  • 0

#20 gorbi

gorbi

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 330 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна/Одесса
  • Интереси:Фотография
  • Автомобил:
    MB124 CE
    AR 166 2,4 jtdm
    Terrano II 2,7 tdi

Posted 11 November 2007 - 16:49

пробвай в и-бей... дори и в щатския... Най-много неща се намират, на доста добри пари..... Пример - регулатор за мотора на парното, който тук е 800+ лева, в и-бей го има за 84$... и шипинг да речем 50-60$ - ще дойде под 300 лв..... Та, търси там.... има много магазини за части нови и втора употреба които играят там....
  • 0

#21 terranova

terranova

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 11 November 2007 - 23:01

пробвай в и-бей... дори и в щатския... Най-много неща се намират, на доста добри пари..... Пример - регулатор за мотора на парното, който тук е 800+ лева, в и-бей го има за 84$... и шипинг да речем 50-60$ - ще дойде под 300 лв..... Та, търси там.... има много магазини за части нови и втора употреба които играят там....

отностно и-бай в германското го има моя номер ама е 650евро незнам колко по евтино ще се върже
  • 0

#22 terranova

terranova

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 11 November 2007 - 23:05

а за номера да оригиналния е от стария си го гледам. Да знам за заместителите но аз държа да е същия понеже мисля да си я покарам колата известно време и не съм привърженик на заместителите.
  • 0

#23 LYNX

LYNX

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,380 Posts:
  • Пол:Мъж

Posted 11 November 2007 - 23:37

Теранова,

Имай предвид ,че тези комутатори освен че ги крадат често,...и се повреждат често.
Тоест те и за това ги крадат.
Заместващия номер не е алтернатива,..а по нова номенклатура,...или по друг начин казано по- млад и по- малко работил електронен модул/в случая/.

Така че ,прецени сам кое е по изгодно за теб,...имаш време.

Късмет!
  • 0

#24 disem

disem

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 117 Posts:

Posted 11 November 2007 - 23:45

Звъните на 0887/556687, търсите Радко. Телефона го имате от Севдалин. Човека се занимава с внос на части втора употреба, като набляга на компютри. Има в наличност доста за Мерцедес и цените са му МНОООГО под горепосочените :icon_coolgrin: УСПЕХ!
  • 0

#25 Lorinser

Lorinser

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5,339 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    --Първият в БГ C124 CE500 M117-V8 Custom.
    --W126 260SE 1988

Posted 12 November 2007 - 01:21

Е добре де ама нали компютъра се намира зад акумолатора?
Докато отворят капака, после да махнат акумолатора, после да махнат пласмасата и да вземат компютъра изисква доста време...
Ама то при крадците за съжаление всичко става бързо.
Доста ме притеснихте с тая работа, щото аз мойта 124 я оставям на неохраняем паркинг в студентски от където неприкъснато минават доста хора и е кохти яко. А за съжаление още не съм и сложил каско.
P.S. Как се отваря междо другото капака през мигача?


то остана и малко по-точен адрес да дадеш....
сега поне 5ма араби ти издирват колата...

комутатор и ЕКУ(компютър) са 2 различни устройства

с кой мотор е колата ти??година??
  • 0

#26 terranova

terranova

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 12 November 2007 - 11:52

Звъните на 0887/556687, търсите Радко. Телефона го имате от Севдалин. Човека се занимава с внос на части втора употреба, като набляга на компютри. Има в наличност доста за Мерцедес и цените са му МНОООГО под горепосочените :icon_coolgrin: УСПЕХ!

звънах на човека няма такъм номер в наличност а отностно цената е като на всякаде 1000лв. Но все пак мерси за помоща
  • 0

#27 Докторъ

Докторъ

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 12 November 2007 - 17:59

94 година е...Е200C 136ps 16V... :mellow: а аз как мога да разбера кой номер ми е aкомутаттора,след като го няма..??? :dontknow
  • 0

#28 terranova

terranova

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 12 November 2007 - 19:48

94 година е...Е200C 136ps 16V... :mellow: а аз как мога да разбера кой номер ми е aкомутаттора,след като го няма..??? :dontknow:

ми мойта е същата година мотор и е купе ама то зависи маи и какви екстри има имам в предвид: климатик или климатроник, дали е с инфраред или не да ли има парктроник или не така че зависи. Това знам аз засега така че искаи мнение от по-компетентен
  • 0

#29 Докторъ

Докторъ

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Posted 13 November 2007 - 21:15

Е добре нали има там дето виат да се провери по номера на шасито и на двигателя....в и-бей ли каде там ?? и аз не знам точно... :allhail plsss ; кажете
  • 0

#30 DJ FUNKY

DJ FUNKY

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2,660 Posts:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    C 220 Т CDI Sport 1999 г. W 124 300 D Turbo 1992 г.

Posted 13 November 2007 - 21:18

Е добре нали има там дето виат да се провери по номера на шасито и на двигателя....в и-бей ли каде там ?? и аз не знам точно... :allhail: plsss ; кажете



има един каталог на Бош ESI.Tronic.2006 ,тия дни ако го намеря къде съм го турнал ще го преровя и ще ти кажа,само се моли да не съм го делнал от компа ,в което съм почти сигурен че е така ,помня че беше цяло двд и го записах и го дадох на някой и не помня на кой :kill_myself:
  • 0
Публикувано изображение
СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
Публикувано изображение




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users