Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Компютър за запалване Е 124 купеОткраднаха ми конпютъра ;(


  • Please log in to reply
37 мнения по тази тема

#1 Докторъ

Докторъ

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 10 ноември 2007 - 13:52

Снощи пред блока са ми свали ли левия мигач и са ми ми дигнали капака и после са ми откраднали компютър или адаптер не знам как точно се казва , за заплаването...някой да даде съвет или ако може с нещо да помогне...поне да си купа 2ра употреба,че нов ми казаха е 5 000 лева...то почти колко колата струва... :kill_myself ии не знам дайте някакъв съвет или мнение.. :dry:
  • 0

#2 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 10 ноември 2007 - 15:02

Снощи пред блока са ми свали ли левия мигач и са ми ми дигнали капака и после са ми откраднали компютър или адаптер не знам как точно се казва , за заплаването...някой да даде съвет или ако може с нещо да помогне...поне да си купа 2ра употреба,че нов ми казаха е 5 000 лева...то почти колко колата струва... :kill_myself: ии не знам дайте някакъв съвет или мнение.. :dry:

Така без ифо трудно ще намериш помощ.
Трябва ни поне номера на шасито за да видим номера на детайла.
  • 0

#3 h_gargov

h_gargov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 8 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Казанлък

Публикувано 10 ноември 2007 - 16:09

Аз го имах същият проблем само,че моят комутатор изгоря.Нов е 4.000 лв. аз си купих втора употреба за 1.500 от Бош Ст.Загора.Не можах никъде другаде да намеря и това беше най тънката цена.Този комутатор е разработка на Бош и е спрян от пройзвотство 1998 и след това се произвежда от Сименс.Моя който сложих е Сименс за Е 200 16V.Трябва да разбереш какъв модел е комутатора.Ако колата е с 111 мотор последните две цифри на каталожния номера са 32-те са важни иначе ако сложиш друг комутатор колата работи на 2 цилиндъра или не работи добре. :icon_welldone:
  • 0

#4 ml500

ml500

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 149 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ

Публикувано 11 ноември 2007 - 11:07

Абе човек, не четеш ли във форума , че тия комутатори ги крадат яко?? Хората си слагат допълнителни жила на предния капак и какви ли не самоделки, само за да се опазят от този неприятен проблем. Трябваше да предприемеш нещо... да го хванеш с ламарини за купето или нещо друго, а и Мерцедес на тротоара не трябва да нощува :angry2:
Сега не ти остава друго, освен да ходиш при шибаните араби на Козлодуй и да ти продадат твоя собствен комутатор на тлъста цена или на някой друг, изтръпнал като тебе. Евентуално, може да хванеш някой дето внася коли от Италия, да извади тази "ценна" част от някоя тамошна автоморга и пак ще е скъпо.
Май нямаш друг избор... :angry2:
  • 0

#5 Докторъ

Докторъ

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 11 ноември 2007 - 11:33

Мерси брато , но тука намерих един за 700лв е .... но не знам дали ше стане , щото чакам са да ми се обади един човек и да ми каже...иначе да мотора е 111...а и в понеделник чакам да ми каже друг човек , а бе задействал съм хора яко...ам не мие тва проблема....аз искам да разбера кой го е направил,щото съм сиг на 100 % че е някой от квартала тукаа иии не знам мнгого съм му го насъбрал... :ph34r: :4036:
  • 0

#6 Докторъ

Докторъ

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 11 ноември 2007 - 11:35

А бе знам че ги крадат...ам те са ме следили бе,щото аз в петък се прибрах от работа и заспах , и не остана време да я пребера на паркинга...много съм зле...
  • 0

#7 Докторъ

Докторъ

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 9 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 11 ноември 2007 - 11:46

шаси - WDB12404001c109420
двигател - 11194010041618


А номер на детайл как да ти жа...след като е некаде вече напазара... :closed-topic:
  • 0

#8 terranova

terranova

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 11 ноември 2007 - 12:33

е момчета кво да ви кажа и аз имам този проблем само че преди да ми го откраднат моя изгоря и сега немога да си намера никаде същия номер. А иначе колата е на 1седмица и тъкмо бях започнал да и се радвам и това нещастие ме сполетя. А отностно краденето един приятел ме посаветва да си намера добър електротехник и като купя новия да ми го монтират в купето :):):) Ако някой знае каде мога да си намера комутатор да сподели с мене. Благодаря предварително
  • 0

#9 gorbi

gorbi

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 330 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна/Одесса
  • Интереси:Фотография
  • Автомобил:
    MB124 CE
    AR 166 2,4 jtdm
    Terrano II 2,7 tdi

Публикувано 11 ноември 2007 - 12:38

вай и на 124-ките ли ги крадат...??? УжасТ...... Добре че моето купе никога не остава на случайно място... пфу пфу пфу.....
  • 0

#10 Marty

Marty

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 604 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Радомир/ София
  • Автомобил:
    Vito 112CDI 2002
    C S203 2.7CDI 2002
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 ноември 2007 - 13:46

Е добре де ама нали компютъра се намира зад акумолатора?
Докато отворят капака, после да махнат акумолатора, после да махнат пласмасата и да вземат компютъра изисква доста време...
Ама то при крадците за съжаление всичко става бързо.
Доста ме притеснихте с тая работа, щото аз мойта 124 я оставям на неохраняем паркинг в студентски от където неприкъснато минават доста хора и е кохти яко. А за съжаление още не съм и сложил каско.
P.S. Как се отваря междо другото капака през мигача?
  • 0
Публикувано изображение

#11 ml500

ml500

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 149 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ

Публикувано 11 ноември 2007 - 14:08

Е добре де ама нали компютъра се намира зад акумолатора?
Докато отворят капака, после да махнат акумолатора, после да махнат пласмасата и да вземат компютъра изисква доста време...
Ама то при крадците за съжаление всичко става бързо.
Доста ме притеснихте с тая работа, щото аз мойта 124 я оставям на неохраняем паркинг в студентски от където неприкъснато минават доста хора и е кохти яко. А за съжаление още не съм и сложил каско.
P.S. Как се отваря междо другото капака през мигача?


Ами като го няма мигача, бъркат от там , хващат жилото, дърпат го и капака е отворен
  • 0

#12 terranova

terranova

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 11 ноември 2007 - 14:14

Ами като го няма мигача, бъркат от там , хващат жилото, дърпат го и капака е отворен

много си прав това е процедурата поне така ми казаха и на мене :)
  • 0

#13 ml500

ml500

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 149 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ

Публикувано 11 ноември 2007 - 14:36

Ако успея да хвана айдук, ще го разпитам по-подробно преди да му размекна черепа с метален прът...мръсни дроги...да пукнат дано!!
  • 0

#14 terranova

terranova

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 11 ноември 2007 - 14:49

Ако успея да хвана айдук, ще го разпитам по-подробно преди да му размекна черепа с метален прът...мръсни дроги...да пукнат дано!!

същото бих направил и аз с тези помяри. И затова хем имам каско хем си даржа колата на паркинг, точно заради същите отрепки.
  • 0

#15 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 11 ноември 2007 - 15:27

Колеги няма отърване от такива пумяри.
За съжаление ти си държиш колата на платен паркинг, аз моята в гараж, колегата и той в гараж, но все някога се налага да нощува пред блок (било то отишъл си на гости в някоя приятелка или познат в друг град).
Тези хора не спят и само дебнат и атакуват когато най-малко очакваш. Ето например, пред блока съм забелязал че един път в годината минава хайка и обира всички емблеми на колите :huh:
Няма значение дали е опел, форд, мерцедес и тн.... Слизаш сутрита и гредаш няма кола с ембелема.
Даже аз Кочината, е държа пред блока и последния път предната емблема ми беше наполовината и когато минала хайката и нея взели :lol:
  • 0

logo-600-1002.png





2 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 2 гости, 0 анонимни