Към съдържанието

  •  

Снимка

Защо не пали като е загрята?


  • Please log in to reply
20 мнения по тази тема

#16 martijeff

martijeff

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 62 Мнения:
  • Град:Vratza
  • Интереси:GSM-service,CAR-alrm,......................

Публикувано 09 април 2006 - 23:04

Момчета и аз имам подобен проблем с МВ-190 2000 куб. двигател 102 962 и пустия KE-JETRONIC проблема се опира в това че когато е студена колата пали от първият път, когато е работила и двигателя е достигнал работната си температура и я изгася за 1-2 мин. също няма проблем, но когато е згасена за половин час напримерно въртя аз на контактният ключ запалва и гасне веднага, въртя аз втори път и от вторият път запалва, но ако и подам газ и при първото въртене пали. Странна работа :huh:
  • 0

#17 Mimo-200E

Mimo-200E

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 16 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 11 април 2006 - 13:46

На газ ли го прави това?
  • 0

#18 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 11 април 2006 - 15:04

провери горивната помпа- налягане, дебит, сензор(и) за темперетурата на антифриза
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#19 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 11 април 2006 - 15:10

а оная, жълтата педерастия, дето питаш за кво е да не би да опира някъде в нещо си дето да я бута и да гласи празния ход- степ. моторчета, вакуум мембрани и др?
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#20 martijeff

martijeff

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 62 Мнения:
  • Град:Vratza
  • Интереси:GSM-service,CAR-alrm,......................

Публикувано 11 април 2006 - 16:06

ами на бензин го прави аз намам АГУ, а по въпроса с жълтата Педер....Я няма никаква допирна точка с други елементи лостчета итн. за да служи като ограничител или там каквото и да било попринцим според мен неие и там местото, маи някои го е сложил там защото нее запомнил кадее било
  • 0

#21 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 11 април 2006 - 18:10

ами на бензин го прави аз намам АГУ, а по въпроса с жълтата Педер....Я няма никаква допирна точка с други елементи лостчета итн. за да служи като ограничител или там каквото и да било попринцим според мен неие и там местото, маи някои го е сложил там защото нее запомнил кадее било

Напълно е възможно това твое твърдение :angry: Майстори всякъкви Публикувано изображение
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни