Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

проблем МЛ 270не върви


  • Please log in to reply
32 мнения по тази тема

#16 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 23 юли 2007 - 22:22

Ше си каеш ти,всичко ше си кажеш. :icon_coolgrin:

През зимата къде си,че през лятото си в БГ? :flagMB new:
  • 0
.

#17 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 23 юли 2007 - 23:26

Don't push me,Dear!

I am here for fun,...for joy,...etc.
after long long workday!

Sorry,but I live abroad,working there and hopping to be helpfull to you all!

with regards!

:closed-topic: ???
моля без спам, пишети по темата
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#18 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 24 юли 2007 - 08:45

:offtopic1: АЗ,АЗ,АЗ съм виновен както винаги,тя темата е ясна ма собственика на колата го няма да каже кой къде е бъркал и до къде са я докарали ма ми попадна колегата дето ги разбира та реших да го базна и си навлякохме модераторския гняв.Аз съм за :censored: таковане,той мирен си седеше.
  • 0
.

#19 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 24 юли 2007 - 14:43

:offtopic1: АЗ,АЗ,АЗ съм виновен както винаги,тя темата е ясна ма собственика на колата го няма да каже кой къде е бъркал и до къде са я докарали ма ми попадна колегата дето ги разбира та реших да го базна и си навлякохме модераторския гняв.Аз съм за :censored: таковане,той мирен си седеше.

Ти,ти си за :censored: "подпалвач" ниеден,нали си далеко,но дълга е ръката на Модератора" хи хи хи :offtopic1:
  • 0

#20 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 24 юли 2007 - 17:26

Пиши по темата модератор такъв. :flagMB new: :flagMB new: :flagMB new:
  • 0
.

#21 mbenz

mbenz

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2892 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    МВ 124/Е 250D 20V'94г.

Публикувано 24 юли 2007 - 17:35

:offtopic1: АЗ,АЗ,АЗ съм виновен както винаги,тя темата е ясна ма собственика на колата го няма да каже кой къде е бъркал и до къде са я докарали ма ми попадна колегата дето ги разбира та реших да го базна и си навлякохме модераторския гняв.Аз съм за :censored: таковане,той мирен си седеше.



...То...и аз ...такова...съм виноват...!Само чакам някой да се "отплесне" и съм там...! :tongue: Ма имам оправдание,че не вдявам много кво е тва СПАМ,или ОФФ-ТОПИК кво е...и некви други подобни...!Обясняваха ми хората,ама нещо не разбрах...щот не ми отърваше,май...! :tongue: Както,и да е-ще делим с Бенцбосса поравно...! ;)
  • 0
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#22 ML-AMG

ML-AMG

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 17 Мнения:

Публикувано 26 юли 2007 - 14:37

Здравейте колеги. Ходих с колата ж Балкан Стар. Оказа се че проблема е в някаква пластмасова клапа на изпускателните тръби ( не знам как се казва, може да беше и актуатор, не сам сигурен ). След като го смениха срещу 900 лв колата върви без проблем. А що се отнася до контролните лампи по таблото за ABS, ESP, BAS- просто компа е давал някакви грешки и просто изчистиха всичко.
Благодаря Ви много за съветите.
  • 0

#23 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 26 юли 2007 - 16:21

Това няма как да не е давало код за грешка,ако пак го направи номера им кай да ти проверят МАФ сензора.

Колата да е оставяна дълго време без да се кара или да и е разреждан акумолатора малко повече над нормалното?
  • 0
.

#24 ML-AMG

ML-AMG

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 17 Мнения:

Публикувано 27 юли 2007 - 14:41

Надявам се да нямам повече такъв проблем. Все пак благодаря за съвета.
  • 0

#25 Александър

Александър

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 20 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 24 ноември 2007 - 18:27

Ето защо понякога трябва да се търси мнение различно от това на Балкан Стар. Имах същия проблем(без да свети ABS), така купих колата и стария собственик обясни, че знае от какво е и ще го оправи...цялата работа беше в някакъв датчик, който струваше 18лв. Ако някой го интересува ще разбера точно какъв беше, но преди да го сменя, ускорението си беше наред, но например не работеше Темпомат-а. Но при теб може да е било нещо различно...Получава се при смяна на накладките и обезвъзедушаване.
  • 0

#26 ML-AMG

ML-AMG

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 17 Мнения:

Публикувано 26 ноември 2007 - 08:48

Ето защо понякога трябва да се търси мнение различно от това на Балкан Стар. Имах същия проблем(без да свети ABS), така купих колата и стария собственик обясни, че знае от какво е и ще го оправи...цялата работа беше в някакъв датчик, който струваше 18лв. Ако някой го интересува ще разбера точно какъв беше, но преди да го сменя, ускорението си беше наред, но например не работеше Темпомат-а. Но при теб може да е било нещо различно...Получава се при смяна на накладките и обезвъзедушаване.



Здвасти колега. Възможно ли е да ми кажеш какъв е точно този датчик- как се казва.
  • 0

#27 Александър

Александър

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 20 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 27 ноември 2007 - 00:00

Мисля, че беше "Стоп датчик" някакъв и се намира под педала на спирачката...Ще разбера точно и тия дни ще ти кажа.
  • 0

#28 ganevauto

ganevauto

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 29 декември 2007 - 19:20

няма върхова кола всяка има слаби места много автомати подозрителни резултати
  • 0

#29 ganevauto

ganevauto

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 03 януари 2008 - 18:45

батка аз не пиша глупости а неща от разглобен и сглобен мл 270 цди и гогато го почнеш и го запалиш за това време от 5/6 дни но не се плашете ами пазете
  • 0

#30 Дечо

Дечо

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 4 Мнения:
  • Град:Козлодуй
  • Автомобил:
    Ml 270cdi 2000 godina

Публикувано 01 януари 2017 - 14:14

Здравейте колеги наскоро си купих ml270cdi и започнаха мъките.Някой да ме посъветва какъв датчик да си взема за коляновия вал понеже моя сдаде багажа
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни