Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Нека заровим томахавкатаИ запалим лулата на мира


  • Please log in to reply
21 мнения по тази тема

#16 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 10 юли 2007 - 11:01

Здравейте, колеги!

Не знам дали това е правилното място да изкажа своето мнение, но ще го направя с идеята нещата наистина да тръгнат към по- добро.
Първо искам да кажа, че съм жена и ако някой смята, че жените нямат право на мнение и на посещение в този форум, нека да не продължава да чете поста, защото смятам да кажа, че именно жена липсва в организацията като цяло.
Второ, да спомена само, че аз не съм член на Клуба, имах такова намерение, но напоследък колебанието ми е огромно. Въпреки това, мисля, че член на даден клуб се става не с платен членски внос, а със сърце и желание, а на мен такова не ми липсва (въпреки, че нямам нищо общо с Клуба, днес поръчах 100 бр. рекламни ключодържатели, които смятам да ви подаря, защото така ми е кеф и защото исках да ви зарадвам).
Честно казано, посетих този форум по принуда. Тук съм от около месец (някой може да каже, че нямам право на мнение...). Имах проблем с колата, който исках да разреша и попаднах на него. В момента, в който поисках помощ, можещите и знаещите веднага се отзоваха, за което съм им благодарна и до ден днешен. Останах очарована от форума, всички бяха много отзивчиви, ентусиазирани и с желание пишеха и оттогава редовно посещавам форума и се информирам, дори присъствах на Сбора, бях очарована и от това събитие. Веднага след това обаче, започнаха караниците, започнаха упреците, ръсеха се обиди едва ли не, което ми напомни точно на пиянски караници, започна се мерене на "гордости", кой какво бил направил и как. Във форума се насели напрежението, заяждането и недомлъвките, започнаха изказвания на знаещи и незнаещи, изказвания на хора, търсещи конфликти. Някой не е доволен от ръководството, друг пък не е доволен, когато му се казва истината в очите, някой други пък трудно приемат градивна критика, започнаха да се дават отчети за направеното и ненаправеното, започна се и плюенето срещу тези отчети. С две думи, общуването в този форум стана нетърпимо, човешкото отношение се изпари и то само за една седмица (по мое мнение, разбира се).
И понеже ми стана много болно от това, реших да ви помоля:

МОЛЯ ВИ, КОЛЕГИ, ВЪРНЕТЕ ЧОВЕШКИЯ ОБЛИК НА ФОРУМА!
ЗАЩОТО НА МЕН МИ ХАРЕСВА ДА ОБЩУВАМ ТУК С ВАС!

Не се поддавайте на желанието за реванш, а работете заедно, за да просъществува Клуба и форума! Бъдете отново хората, които леко се усмихват и се замечтават, когато чуят Мерцедес, не ставайте снобари и не бъдете жестоки, защото "Сговорна дружина планина повдига, а "Шушу- мушу къща разваля"! И нека точно в тази Извинителна
тема, извиненията ви да бъдат искрени, а не изпълнени с неприязън от факта, че така е трябвало да направите.


Благодаря за отделеното внимание!
Останете със здраве и съжалявам, ако съм обидила някого!

П.П. Моля модераторите на този раздел да изтрият поста ми, ако сметнат, че съм прекалила в изказванията си и че ситуацията далеч не е такава.

Мария


:icon_welldone: :allhail: :friends: :beer:
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"

#17 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 10 юли 2007 - 11:19

fantapm :allhail: :allhail: :allhail:
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#18 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 10 юли 2007 - 15:25

Ето,че пак стана " криворазбрана цивилизация"
Извинявам се ако съм засегнал дамите. :beer:
  • 0

#19 cetkata

cetkata

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 617 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:с. Кохуево, Залетаевская Губерния
  • Автомобил:
    W202, 1996г.

Публикувано 10 юли 2007 - 22:10

След приятното изкарване на събора и събитията който го последваха

В червено го написах защото това, което се е случило по времето на срещата и "тия събития" !!! след тази среща
(на която много исках да дойда, но няма да го направя)
е до болка известно и за други форуми, с други срещи и последвали "събития" с интриги и остри думи. Нищо ново под слънцето

Не е задължително всеки да е цвете за мирисане. Различни хора сме-
-различни характери
-различни съдби
-различни амбиции
-много различност, която разпалва зависти и омрази.

Когато човек ПИШЕ , може да се спре , да се върне и прочете какво е написал , да го поправи или преправи така , че да е понятен и разбираем - така прави добро впечатление на форум-аудиторията, но когато се срещаме НЕ ПИШЕМ --
- а ГОВОРИМ
и няма как да се върнем и поправим дърдоренето
- няма как да го изтрием с гума или да натиснем CANCEL !!!
В живота CANCEL няма - има само OK - а от много ОК боли глава и побеляват коси !


Защо ли ви пиша това ???
ами затова че , долових в тона ви един към друг ИСКРЕНОТО ИЗВИНЕНИЕ , присъщо на истински мъже !

Приемете моите аплодисменти за това !
  • 0

#20 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 10 юли 2007 - 22:34

С това смятам да приключим темата :icon_coolgrin:
И нека бъде МИР!
  • 0

#21 ico850

ico850

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 164 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна - Ивайловград

Публикувано 10 юли 2007 - 23:18

Люси,какво сме ние без жените,съпругите,приятелки и т.н :0_yahoo:
А и нищо чудно един ден, жена да е Председател на Клуба :dontknow: :flagMB new:

Ами защо не шефа на волвоклуб е от нежния пол и мен това много ме радва пък и добре си върши работата бих казал. Радвам се ,че не съм станал свидетел на препирните и дано никога да не се повтарят, съжалявам също, че не успях да дойда на сбора, дано следващия път да мога :friends:
  • 0

#22 bobyii

bobyii

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 71 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    W210 250 turbodiesel

Публикувано 17 юли 2007 - 17:37

За съжаление всяко хубаво начинание в България скоро бива опорочавано. Нещата заприличват на детска градина. С нахални и обидени.Четях с удоволствие този форум и от време- навреме търсех съвети в него. И получавах полезни отговори. Може би ще трябва да търся друг.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни