Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем с двигател на Ц180 143 к.с. компресор

C180 kompressor проблем двигател

  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 Thebestmen

Thebestmen

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 1 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Plovdiv
  • Автомобил:
    C180

Публикувано 09 ноември 2022 - 21:34

Здравейте, от скоро съм собственик на въпросния C180 143 к.с. компресор., 2005-та година.  При  при загрят двигател колата започва да работи като  ''тих'' дизел, усеща се претрисане , неравномерно и с по-груба работа на двигателя. Проблемът се наблюдава в ниските обороти  - около 1000 и под 1000 оборота.   При запалване и студен двигател проблема го няма, колата има мощност и при двата описани по-горе варианта. Някой има ли идея от какво може да е описания проблем ? Още при първите изминати  40км. след като купих колата ми светна лампата за check engine. При направена диагностика излиза ''грешка в разпределителни валове''. Някой има ли идея от какват оо може да е описания проблем? Ще се наложи ли смяна на верига,ваноси и т.н. До колко скъп би бил подобен ремонт? Може ли да ме насочите към майстор/сервиз за гр. Пловдив и околността, който да разбира от тези двигатели M271 и ако се наложи такъв ремонт ще отстранят проблема?
Благодаря предварително на отзовалите се
 
 

 


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: C180 kompressor, проблем, двигател

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни